Nadolnik Compact Apartments

Czytaj dalej
Nadolnik Compact Apartments

Nadolnik Compact Apartments

Nadolnik Compact Apartments

Cztery inwestycje posiada aktualnie deweloper Grupa Partner, w tym dwie nowe propozycje zlokalizowane blisko przyrody. Przy ulicy Nadolnik w Poznaniu, powstanie kompleks 6 budynków ze smart apartamentami o powierzchni 19 – 40 m kw. Bez względu na metraż, w każdym zaplanowano aneks kuchenny i łazienkę. Dostępna będzie także hala garażowa z miejscami parkingowymi i boxami rowerowymi. W ramach inwestycji powstanie cały kompleks, razem z boiskami, czy kortami tenisowymi. Centralnym miejscem w Nadolnik Compact Apartments będzie młyn – rozbudowany i przygotowany jako miejsce spotkań oraz wypoczynku. Znajdą się tam restauracje, sklepy, czy sale dydaktyczne dostępne dla studentów.

Istnieje możliwość skorzystania z wykończenia „pod klucz”. Inwestor swoją propozycję kieruje do klientów indywidualnych, w tym młodych ludzi, którzy startują w dorosłe życie oraz klientów traktujących zakup smart apartamentu jako inwestycję. Zgodnie z analizami, stopa zwrotu będzie wynosić nawet powyżej 7,5 %, a ponadto deweloper zapewnia gwarantowaną stopę zwrotu przez okres pierwszych 3 lat. Kompleks zostanie przygotowany blisko Uniwersytetu Ekonomicznego, SWPS i UAM, a także miejsc pracy, np. Volkswagen, czy Bridgestone. W pobliżu są też zespoły budynków biurowych, między innymi Malta House i Malta Office Park. Budowa rozpocznie się pod koniec br. roku.

Nową inwestycją Grupy Partner jest także Śródka OdNowa. To projekt mieszkaniowy położony przy ulicy Bernata w Poznaniu, blisko rzek Cybina i Warta. Powstanie niewielki, trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny z 29 mieszkaniami o metrażu 34 – 72 m kw., z ogródkami lub balkonami. Deweloper zapewni też 33 miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej oraz boxy rowerowe do każdego mieszkania w cenie. Planowany koniec inwestycji to grudzień 2018. Niecałe 50 m od budynku znajduje się Wartostrada, ciąg komunikacyjny dla rowerzystów. Co ważne, lokalizacja blisko przyrody to wyróżnik wszystkich inwestycji Grupy Partner, bowiem Młyn nad Cybiną powstanie na poznańskim Zielińcu, tuż obok Jeziora Swarzędzkiego. W ramach całej inwestycji w 2018 roku powstaną 132 mieszkania i apartamenty o powierzchni 30-130 m kw. Natomiast w Przystani Warta zgodnie z planami, także w przyszłym roku zostanie przygotowanych 8 mieszkań i apartamentów z widokiem na rzekę Warta oraz Łęgi Dębińskie, o metrażu 56 – 195 m kw. Wybrane mieszkania w Młynie nad Cybiną oraz Przystani Warta są dostępne w programie Mieszkanie dla Młodych.

Nadolnik Compact Apartments

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.