Morasko Park

Czytaj dalej
Morasko Park

Morasko Park

Morasko Park

Ekskluzywne osiedle domów Morasko Park, w kameralnym kompleksie, z pełną infrastrukturą.

Prestiżowe, kameralne osiedle domów Morasko Park powstaje w spokojnej i pięknej okolicy parku krajobrazowego, przy ul. Morasko. Cała działka, na której powstanie inwestycja, ma 1,7 hektara. Oznacza to, że każdy z domów stanie na pięknej, olbrzymiej działce otoczonej zielenią. Mieszkańcy będą mogli dać się ponieść fantazji w projektowaniu bardzo dużych ogrodów – do zagospodarowania będą mieli od 525 do 935 m kw.

Budowane osiedle będzie zamknięte, z bramą wjazdową od ul. Morasko, a cała inwestycja oddana zostanie z pełną infrastrukturą, drogą oraz oświetleniem. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne ścieżki krajoznawcze, trasy rowerowe i miejsca spacerowe. Wiele osób doceni Morasko Park za jakość, styl i lokalizację.

W I etapie powstaną 4 domy w zabudowie wolnostojącej. Rozpoczęcie budowy zaplanowane jest na IV kwartał 2017 roku. Docelowo powstanie 12 domów w zabudowie wolnostojącej. Każdy dom podzielony będzie na 2 przestronne, funkcjonalnie mieszkania po 159,62 m2. Ceny lokali w Morasko Park zaczynają się od 4.871 brutto/m2.

Do wykończenia domów użyte zostaną bardzo dobrej jakości materiały. W standardzie wykończenia znajdzie się m. in. taras, rolety zewnętrzne, brama garażowa, ogrzewanie podłogowe, instalacja pod kominek, schody żelbetowe czy drzwi antywłamaniowe. Każdy dom posiadać będzie obszerny garaż oraz dodatkowe miejsce postojowe przed budynkiem.
Wysoki standard wykonania, nowoczesny styl i kameralny charakter osiedla to trzy wyróżniki Morasko Park.

Znajdź dom dla siebie. Aktualna oferta: http://moraskopark.pl/

Morasko Park


Duda Development

ul. Grunwaldzka 52
60-311 Poznań
tel: 61 646 84 44
e-mail: [email protected]

Osoba do kontaktu:

Marta Kasprzak
T: +48 509 184 199
E: [email protected]

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Morasko Park

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.