Mecze, koncerty, pokazy - klub B17 i Stadion Poznań zapewniają niepowtarzalne emocje

Czytaj dalej
Fot. Archiwum stadionu
Grzegorz Okoński

Mecze, koncerty, pokazy - klub B17 i Stadion Poznań zapewniają niepowtarzalne emocje

Grzegorz Okoński

Gdyby zapytać przyjeżdżających do Poznania, z jakimi obiektami kojarzą miasto, wymieniliby na pewno Stadion Poznań! A z czym kojarzy się B17? Oczywiście z latającą fortecą i… z klubem muzycznym na Stadionie Poznań!

To dla miasta ważny atut, bo zarządzany przez spółki Marcelin Management i KKS Lech Poznań stadion należy do czołówki tego typu obiektów sportowych w Polsce. Nowoczesny, funkcjonalny, w bardzo dobrej lokalizacji, z obszernymi parkingami i bardzo dobrymi połączeniami komunikacji miejskiej jest miejscem nie tylko emocji sportowych, ale też koncertów, imprez kulturalnych i kameralnych spotkań biznesowych. Jego oficjalnemu otwarciu w nowej postaci, 20 września 2010 roku, towarzyszył koncert Stinga w ramach jego światowej trasy „Symphonicities”…

Na stadion można przyjść nie tylko z niebiesko-białym szalikiem, by z trybun dopingować drużynę Lecha. Stadion Poznań, łącząc biznes ze sportem na profesjonalnym poziomie, daje możliwość uczestnictwa w kameralnych spotkaniach w skyboxach, szkoleniach w szatni piłkarzy. Do tego dochodzą duże konferencje w strefach premium, eventy biznesowe i różnego rodzaju pikniki. Zainteresowane firmy i organizacje mogą skorzystać z niepowtarzalnych spotkań w pierwszym takim Centrum Konferencyjnym w Wielkopolsce. Wrażenia - murowane!

Tutejszy Klub Muzyczny B17 jest najlepiej wyposażonym klubem w Wielkopolsce, o powierzchni 1200 mkw., wysokości 6,1/4,2 m i pojemności 1400 osób, o odpowiednim oświetleniu i nagłośnieniu nie wspominając. Jak przypomina realizator dźwięku Kamil Ziemowski, wykorzystywany tu sprzęt włoskiej firmy Outline (topowy producent pro audio), z najnowszym modelem wzmacniacza firmy Powersoft - X8, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających gwiazd sceny polskiej i zagranicznej. Oczywiście każdy z elementów systemu - czy to mikrofon, czy to mikrofon odsłuchowy, czy przewód - wszystkie reprezentują klasę „premium”.

- Nie można inaczej. Trzeba stale pamiętać, że najsłabszy element w torze akustycznym określa finalną jakość dźwięku. Nie pomogą najlepsze głośniki i niesamowita akustyka, jeśli włączy się kiepski mikrofon

- podkreśla Kamil Ziemowski. - I każdy z tych elementów ma swoje miejsce. Nie znajdziecie tu zatem żadnych przewodów biegnących pod ścianami, za to zobaczycie np. duży bar czy antresolę VIP dla blisko 70 osób, nowoczesne, estetyczne wnętrze zapewnia dobrą atmosferę spotkania. Sala Klubu B17 może także być indywidualnie zaaranżowana, w zależności od charakteru spotkania, jakie się w niej odbywa, Można ją dzielić na mniejsze powierzchnie - nawet na pięć stref - można też na niej zaprezentować większy sprzęt, na przykład samochody, czy motocykle.

Jednym słowem, jeśli na stadionie chcecie przygotować wigilię firmową, koncert, kabaret, zabawę taneczną, pokaz mody, galę, może także prezentację premierowego samochodu, imprezę targową, sportową czy nawet wieczór kawalerski i panieński - Klub Muzyczny B17 zaprasza.

By nie być gołosłownym: tu właśnie 13 października odbyła się Extra Gala POZNAŃ FIGHT NIGHT. W Klubie Muzycznym B17 na Stadionie Poznań w oktagonie wystąpiła czołówka poznańskich zawodników MMA, K-1 i boksu: Piotr „Qbear” Kuberski, Adam Kosut, Jędrzej „Węgorz” Kubski, Jakub Labiak i Jędrzej Gromadowski. Dodajmy, że gościem specjalnym tej Gali był zawodowy pięściarz Michał Chudecki, a przy mikrofonie i na after party błyszczał legendarny DJ Decks!

Również niedawno, bo 21 października, w klubie zagościli miłośnicy pięknych i nowoczesnych samochodów: oto bowiem tu zorganizowano premierę samochodu Toyota Camry Hybrid! Ekologicznego „Japończyka” przedstawiał sam Irek Bielenik, towarzyszyła mu Agnieszka Rassalska, a akompaniował pianista Maciej Markiewicz.

A skoro jesteśmy przy muzyce, warto przypomnieć tegoroczny koncert Kamila Bednarka z zespołem oraz Sound’n’Grace. Pamiętacie „Amica Music Night”? Właśnie Stadion Poznań gościł w B17 Kamila Bednarka, gwiazdę rodzimej sceny reggae oraz chór Sound’n’Grace, świetnie wprowadzający w atmosferę muzyki gospel, soul, funk i F&B. Imprezę prowadził znany prezenter Maciej Rock, a bilety… te były specjalnym wyróżnieniem! 500 podwójnych wejściówek wygrywali fani obu zespołów biorący udział w konkursie, który dla swoich klientów zorganizowała Amica - producent dużego i małego sprzętu AGD.

Z kolei 27 grudnia Stadion Poznań stał się estradą dla gwiazd, które zjechały się z całej Polski, żeby wspólnie świętować setną rocznicę Powstania Wielkopolskiego. Na poznańskiej scenie pojawili się: Kayah, Perfect, Edyta Górniak, Lady Pank, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Andrzej Piaseczny, Margaret, Natalia Kukulska, Lombard, Michał Szpak, Kasia Kowalska, Anna Wyszkoni, Stanisław Soyka, Kasia Wilk & Mezo. Takie imprezy stawiają Stadion Poznań w czołówce obiektów sportowych, które świetnie sprawdzają się również w okolicznościach niesportowych.

Grzegorz Okoński

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gloswielkopolski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2021 Polska Press Sp. z o.o.