MAPA INWESTYCJI: Mieszkania w ścisłym centrum coraz popularniejsze. Towarowa 45 - luksus z widokiem na park

Czytaj dalej
Fot. Ataner
Monika Kaczyńska

MAPA INWESTYCJI: Mieszkania w ścisłym centrum coraz popularniejsze. Towarowa 45 - luksus z widokiem na park

Monika Kaczyńska

Towarową 45 zaprojektowano z myślą o wymagających nabywcach. W liczącym od 6 do 7 pięter budynku znajdą się 142 mieszkania o powierzchni od 26 do 156 m2. Będzie tam też m.in. siłownia dla mieszkańców.

Towarowa 45 to jeden z najbardziej atrakcyjnych adresów w Poznaniu i piąty budynek Atanera przy moście Dworcowym. To już mała dzielnica w samym centrum miasta.

Budynki położone nieopodal parku im. Karola Marcinkowskiego są atrakcyjne zarówno dla osób, które chcą z mieszkania tam uczynić swoje główne lokum, dla mieszkających za miastem, którzy potrzebują także mieszkania w Poznaniu oraz dla inwestorów.
Położenie na przeciwko dworca kolejowego, w odległości kilkuminutowego spaceru na Międzynarodowe Targi Poznańskie, z bezproblemowym, niedługim, dojazdem na lotnisko to dla ludzi interesu atuty trudne do przecenienia. Jeśli do tego dodać bliskość parku, możliwość dotarcia spacerem na Stare Miasto, a także bliskość linii tramwajowych i autobusowych - trudno wyobrazić sobie lepszą lokalizację.

Towarowa 45 to już kolejny, piąty budynek w tym rejonie. Będzie liczył łącznie 142 mieszkania o powierzchni od 26 do 156 metrów kwadratowych. Dla ich mieszkańców, w dwupoziomowej podziemnej hali garażowej zaprojektowano 148 miejsc parkingowych. Z wyższych kondygnacji będzie rozciągał się ładny widok na panoramę miasta.
Samie mieszkania zaprojektowano bardzo różnorodnie. Zainteresowani mieszkaniami jednopokojowymi mają do wyboru kawalerki o powierzchni około 30 metrów kwadratowych, ale też przestronne mieszkania typu studio. Powierzchnia największych z nich przekracza 49 metrów kwadratowych.

Kto chciałby zdecydować się na dwa pokoje może wybierać między lokalami o powierzchni od 38, 5 metra kwadratowego do 48,83 metra kwadratowego. Podobnie, zróżnicowana jest wielkość i układ mieszkań trzy i czteropokojowych.
Z obecnie dostępnych lokali pięć pokoi zaprojektowano w apartamencie o powierzchni 106. 12 metra kwadratowego. Oprócz salonu z aneksem kuchennym, czterech pokoi, w mieszkaniu przewidziano także dwie łazienki.

Mieszkania będą miały przestronne balkony i panoramiczne okna.
Sam budynek także będzie spełniał oczekiwania wymagających klientów.
Obiekt będzie monitorowany i będzie posiadać hol z recepcją. Na parterze wszyscy fani sportu będą mogli poćwiczyć na siłowni, przeznaczonej tylko dla mieszkańców budynku. W jego parterowej części przewidziano także lokale handlowe i usługowe.
Budynek został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich.

Monika Kaczyńska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.