Lublin zyskał na swojej mapie nową klinikę modelowania sylwetki i medycyny estetycznej – SŁAWIN CLINIC.

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Lublin zyskał na swojej mapie nową klinikę modelowania sylwetki i medycyny estetycznej – SŁAWIN CLINIC.

Materiał informacyjny

Ciepłe i jednocześnie nowoczesne wnętrza w Sławin Clinic zapowiadają w pełni profesjonalną opiekę nad klientem, którego bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie z efektów zabiegów będą tu najważniejsze. Joanna Kwass i Magdalena Dywańska- właścicielki tego wyjątkowego miejsca postawiły na bardzo dobrze wyszkolony personel oraz innowacyjne, certyfikowane technologie dostarczane przez firmę ITP. S.A., aby oferować zabiegi najwyższej jakości.

- W samym sercu Sławina stworzyłyśmy relaksującą, wolną od problemów dnia codziennego przestrzeń w której możecie cieszyć się kompletem zabiegów. Każdy gabinet, każdy detal w nim był przez nas starannie dopracowany, tak abyście się czuli w nim komfortowo, a przede wszystkim bezpiecznie.

Zespół specjalistów w Sławin Clinic tworzą kosmetolodzy, którzy zadbają o cerę, fizjoterapeuci, którzy zadbają o ciało, dietetyk, który pomoże zadbać o zdrowe nawyki, oraz współpracujący z kliniką lekarze medycyny estetycznej, którzy podkreślą naturalne piękno.

- Medycyna estetyczna i kosmetologia w Sławin Clinic to przede wszystkim całościowe, holistyczne podejście do człowieka. Każda wizyta zaczyna się od szczegółowego wywiadu od omówienia problemu i sposobu jego rozwiązania – tak wypowiada się dr. Bogacz jeden z lekarzy.

W klinice oferujemy produkty i technologie najnowszej generacji.

- Wybierając technologie do Sławin Clinic bardzo ważne było dla nas to, aby były one certyfikowane, wysokiej jakości i przede wszystkim bezpieczne. Postawiłyśmy na zabiegi modelujące z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii HI-TECH. Wśród tych zabiegów wyróżniamy zabiegi dla osób, które preferują zimno, czyli zamrażanie tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem urządzenia Cooltech , dla osób, które preferują ciepło, zabiegi z wykorzystaniem technologii Alma SPADeep. Dodatkowo w naszej ofercie nie mogło zabraknąć królowej zabiegów czyli Endermologie LPG Alliance, która wyszczupla i działa antycellulitowe. Uzupełnieniem oferty modelowania sylwetki jest bezkonkurencyjny Storzc D-Actor, który dzięki najsilniejszej fali akustycznej pomoże pozbyć się opornego cellulitu, ujędrni i zagęści skórę ,ale również stosujemy te technologie w fizjoterapii. Oprócz tego w naszej klinice możecie skorzystać z epilacji laserowej z wykorzystaniem lasera diodowego Prime Lase. Oferujemy również zabiegi na twarz z wykorzystaniem technologii Geneo oraz tworzymy indywidualne terapie dobrane do potrzeb klienta. Tworzymy własne autorskie koktajle Sławin Clinic ,które wykorzystujemy zarówno do zabiegów mezoterapii igłowej twarzy jak i mezoterapii ciała.

Zapraszamy do Sławin Clinic na bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami oraz odsyłamy Państwa na nasza stronę internetową w celu zobaczenia naszej oferty, gdyż jest ona bardzo ciekawa i bogata w usługi.

Lublin zyskał na swojej mapie nową klinikę modelowania sylwetki i medycyny estetycznej – SŁAWIN CLINIC.

SŁAWIN CLINIC
SŁAWINKOWSKA 47 lok. 3/2
20 -810 LUBLIN
Tel. 731 331 130

recepcja@slawin-clinic.pl
www.slawin-clinic.pl
bit.ly
IG https://instagram.com/slawinclinic?igshid=YmMyMTA2M2Y= NAZWA
slawinclinic
FB Slawin Clinichttps://www.facebook.com/slawinclinic

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.