Izabela Podlaska-Konkel

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)            Fot. pixabay.com
Izabela Podlaska-Konkel

Idzie nowe. W 2019 roku ryzyko się opłaci, a okoliczności zmienią się na tyle, że będziesz mógł realizować ambitne plany. To dobry czas na przeprowadzkę, wyjazd, nowy związek, walkę o awans, założenie własnej firmy. Jowisz Cię wspiera i pomaga się rozwinąć.

W tym roku zacznij kurs lub studia, dzięki którym w najbliższej przyszłości twoja sytuacja zawodowa się polepszy. Nie rezygnuj z tego, nawet jeśli pojawią się przejściowe trudności. W styczniu, sierpniu lub listopadzie spodziewaj się awansu i walcz o przywileje. W sprawach finansowych bądź ostrożny i nie wydawaj więcej, niż masz na koncie. Uran przestrzega przed zaciąganiem dużych finansowych zobowiązań, może być ci w tym roku trudno je szybko spłacić. Korzystny sekstyl Jowisza od stycznia do listopada sprzyja poważnym inwestycjom w naukę, podróże, mieszkanie, kupno ziemi.

Tarot

Będziesz chciał mieć wszystko, co najlepsze. Zapragniesz zmienić wystrój mieszkania, kusić Cię będzie zakup nowego miksera, czy pięknej sukienki. Pieniędzy nie zabraknie, ale lepiej nie pozbywać się wszystkich oszczędności. W drugiej połowie roku dostrzeżesz bardzo korzystną okazję. W walce o podwyżkę zyskasz nowego sojusznika, a w biznesie przydadzą się umiejętności, jakie nabyłeś w poprzednim roku. Rodzinne inwestycje wymagać będą twojej uwagi i troski. Będziesz doradzać krewnym i powstrzymasz kogoś bliskiego przed nierozsądnym krokiem. W twoim portfelu nie będzie pusto, ale na większe zyski możesz liczyć w pierwszej połowie roku. Warto zrobić porządek w urzędowych i bankowych sprawach, bo w tych dziedzinach masz powodzenie.

Sam możesz być zaskoczony tym, jak bardzo Ci zależy na pewnej osobie. Jeśli podchodziłeś do życia w sposób logiczny, to wreszcie staniesz się bardziej romantyczny. Możesz w swoim związku sporo zmienić na lepsze. Wyjaśnij stare nieporozumienia, zakończ niepotrzebne tematy, a w Twoim otoczeniu zapanują zgoda i harmonia. Zamiast kłócić się z bliskimi o każdy grosz, spróbuj lepiej zorganizować swoje codzienne życie. Dzięki oszczędnościom uda się spłacić kredyt lub dług. Dodatkową gotówkę bez wahania przeznacz na egzotyczną podróż lub spełnienie niezwykłego marzenia. Samotni mają szansę na wielką miłość!

Horoskop miłosny

W miłości szczęście bardzo Ci sprzyja. Uran i Jowisz pozwolą ci zrealizować śmiałe plany. W Twoim otoczeniu pojawi się więcej interesujących osób. Wybierz tę, która ma podobne do twoich zainteresowania, a nie będziesz się nudzić przez jesień i zimę. W stałych związkach mnóstwo szczęścia, to dobry rok aby brać ślub i starać się o dziecko. Wszystko się ułoży po Twojej myśli, mów tylko głośno, czego pragniesz.

Wyznacz sobie jednak granice i nie przekraczaj ich. W tym roku nawet niewinny flirt może zagrozić twojej reputacji, jeśli jesteś w stałym związku. Pilnuj się i zażegnuj wszelkie konflikty, nawet jeśli partner będzie wywierał na Tobie presję. Stwórz jednak przestrzeń dla siebie w związku, zajmij się swoim hobby, poświęć czas swoim przyjaciołom. Nie myl namiętności z zaborczością. Naucz się mówić „nie”. Jeśli jesteś samotny, zmień swoją taktykę działania. Czekaj spokojnie na miłość, w tym roku to nie Ty jesteś zdobywcą.

Trygon Jowisza do grudnia umożliwi rozwój i ryzyko bez strat. Zakochuj się, odważnie wchodź w nową relację, daj sobie szansę na szczęście.

Kwadratura Urana od 6 marca przyniesie zmiany w sprawach uczuciowych, a nawet możliwość wyjazdu, przeprowadzki, zmianę otoczenia i zaczynania nowych projektów. To bardzo dobry rok na zaczynanie od nowa.

Najsilniej wpływ kwadratury Urana od 6 marca odczują Lwy urodzone między 22 i 30 lipca. Teraz ryzyko się opłaci, a okoliczności zmienią się na tyle, że będziesz mógł realizować ambitne plany. To dobry rok na przeprowadzkę, wyjazd, nowy związek, walkę o awans, założenie rodziny.

Korzystny czas na randki i miłość: 7.01-2.02, 1.11-25.11, 1.03-25.03, 20.12-31.12, 20.04-14.05, 28.07-20.08.

Dieta

Jowisz zapewni Ci dobre samopoczucie i humor. Jeśli od dawna szukasz dobrego specjalisty lub lekarza domowego, w tym roku wreszcie ci się uda. Twoje zdrowie będzie w dobrych rękach.

W styczniu i lutym wspomoże cię sekstyl Urana. Poczujesz się lepiej, a wielotygodniowe wyrzeczenia dietetyczne, czy ćwiczenia właśnie teraz zaczną działać. Na drastyczne odchudzanie jednak nie będziesz miał zbyt dużych szans, bo trygon Jowisza doradza cieszyć się pełnią życia i niczym się nie ograniczać.

Na co dzień masz dużą potrzebę ruchu, a co za tym idzie ogromny apetyt, który musisz natychmiast zaspokoić. Wywołuje to skłonność do impulsywnego jedzenia, a także chęć jedzenia potraw z dużą zawartością białka. Kiedy zdarzają ci się nerwowe dni i konfliktowe sytuacje, nie panujesz nad złością i zajadasz nerwy dużą ilością jedzenia.

Masz też problem z regularnością posiłków i utrzymaniem ich stałych pór. W 2019 roku będziesz miał więcej cierpliwości i ochoty na dopracowanie optymalnej dla twojego organizmu diety. Dzięki temu będziesz zdrowy jak dąb i gotowy do zawodowych i miłosnych wyzwań.

Jedynym trudnym miesiącem będzie dla Ciebie styczeń, kiedy w Twoim znaku 21 dnia miesiąca utworzy się pełnia i całkowite zaćmienie Księżyca.

Cały miesiąc unikaj szybkiej jazdy, nie daj się wciągnąć w wyniszczające nerwy konflikty i panuj nad sobą, a unikniesz zdrowotnych komplikacji.

Od marca Uran zacznie działać kwadraturą na Twój znak, co może powodować nerwowe i zaskakujące sytuacje w codziennym życiu. Poczujesz jednocześnie tak wielki zastrzyk energii, że będziesz w stanie góry przenosić. Od wiosny zaczynaj dietę i zdrowotne kuracje.

Podczas wakacji zadbaj o relaks, nie siedź za długo na słońcu i nie pływaj w miejscach, które nie są bezpieczne.

Izabela Podlaska-Konkel

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.