Lekkie obyczaje w ciężkim zakładzie poprawczym

Czytaj dalej
Fot. reprodukcja andrzej zgiet
Łukasz Cieśla

Lekkie obyczaje w ciężkim zakładzie poprawczym

Łukasz Cieśla

14-letnia dziewczyna, podczas widzenia w poprawczaku w Grodzisku Wielkopolskim, miała uprawiać seks z jednym z wychowanków. Pod kocem, na podłodze w sali odwiedzin. Ministerstwo Sprawiedliwości wie o sprawie już od stycznia. Przez 9 miesięcy nie wyciągało konsekwencji wobec dyrektora, który jest członkiem PiS.

Dwa najsurowsze poprawczaki znajdują się w Wielkopolsce w Grodzisku i Trzemesznie. Trafiają do nich wychowankowie sprawiający kłopoty w ośrodkach o łagodniejszej dyscyplinie.

W poprawczaku w Grodzisku Wielkopolskim są tak „rygorystyczne” zasady, że w styczniu nocowała tam 14-letnia dziewczyna. Odpoczywała po wielogodzinnych odwiedzinach u jednego z wychowanków, starszego od niej o kilka lat. Jak twierdzą pracownicy, doszło między nimi do stosunku.

Pozostało jeszcze 97% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Cieśla

Zajmuję się głównie sprawami kryminalnymi, śledztwami, prokuraturą i procesami sądowymi. Chętnie podejmuję również inne, ciekawe i kontrowersyjne tematy. Czasami piszę o polityce. Jestem współautorem reportaży telewizyjnych w "Superwizjerze TVN".

Wychodzę z założenia, że najciekawsi są ludzie i fakty.

W "Głosie Wielkopolskim" swoje pierwsze teksty opublikowałem jeszcze jako student, latem 2003 roku. Prywatnie jestem pasjonatem sportu pod różnymi postaciami, podróży i Gruzji, do której jeżdżę od kilkunastu lat.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.