Lech Poznań: Świat przed Robertem Gumnym stoi otworem

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Dembiński
Maciej Lehmann

Lech Poznań: Świat przed Robertem Gumnym stoi otworem

Maciej Lehmann

Młody obrońca Lecha Robert Gumny transferowy rekord pobije najprawdopodobniej już latem.

Ma dopiero 19 lat, a już trafił na czołówki wszystkich sportowych serwisów w Polsce i w Niemczech. Robert Gumny, młody obrońca poznańskiego Lecha, pozostanie jeszcze do lata na Bułgarskiej. Rekordowy transfer w ostatniej chwili nie doszedł do skutku, trochę z winny Borussii Moenchengladbach, której zabrakło po prostu czasu, by dokładniej przebadać wychowanka Kolejorza. Gdy klubowy lekarz, zgłosił pewne wątpliwości stało się jasne, że przed zamknięciem okna transferowego w Bundeslidze, nie uda się wykonać jeszcze jednego szczegółowego badania.

Twarde procedury

Gdy w grę wchodziły ogromne pieniądze, trudno się dziwić, że Borussia nie chciała ryzykować nawet w minimalnym stopniu. Obrońca potrzebny był jej od razu, zresztą pisaliśmy wcześniej, że Robert dostał tylko godzinę do namysłu, by się zdecydować na transfer, bo choć lechita był pierwszym wyborem, brana pod uwagę była też opcja rezerwowa. Ostatecznie klub z Moenchengladbach po nią sięgnął, ponownie wypożyczając

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Lehmann

Piszę o sporcie przede wszystkim o Lechu Poznań. Interesuje się ligami zagranicznymi, tenisem oraz futbolem amerykańskim. Jestem fanem Juergena Kloppa oraz powieści kryminalnych. Przeczytałem niemal wszystko co napisał Lee Child oraz Ryszard Ćwirlej, który odkurzył czasy mojej młodości. Najchętniej odpoczywam nad jeziorem z dobrą lekturą lub wędką.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.