LASER – STAL Sp. z o.o

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

LASER – STAL Sp. z o.o

Materiał informacyjny

LASEROWE CIĘCIE BLACH, RUR I PROFILI

GIĘCIE DETALI CNC

Firma Laser – Stal Sp. z o.o. powstała w 2010 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów. Rozwój techniczny i technologiczny w przemyśle sprawił, że pojawiła się na rynku potrzeba świadczenia nowoczesnych usług o wysokiej jakości w zakresie cięcia i gięcia blach w technice CNC. Nazwę firmy nieprzypadkowo stanowią wyrazy określające zarówno wykorzystywany materiał jak i technikę.

Firma Laser – Stal rozpoczęła swoją działalność w wynajmowanych obiektach Huty Aluminium w Koninie, przy ulicy Hutniczej 1. Od początku postawiła na korzystanie z zaawansowanych technologicznie maszyn sterowanych komputerowo. Pierwszy laser marki TRUMPF pojawił się w hali produkcyjnej w lipcu 2010, a firma zatrudniała początkowo 5 osób. Pierwotnie firma świadczyła jedynie usługi obróbki stali konstrukcyjnej, z czasem oferowany asortyment powiększył się o aluminium i stale nierdzewne. Lokalizacja oraz wielkość wynajmowanej hali ograniczały możliwości zwiększenia produkcji, dlatego w 2016 roku podjęto decyzję o budowie własnego obiektu. Nowa lokalizacja została starannie przemyślana. Mając w planach dalszy rozwój firmy zdecydowano o budowie nowej hali w obrębie tworzonych terenów inwestycyjnych miasta Konina. Nowy budynek produkcyjny wraz z biurowcem powstał w zaledwie 8 miesięcy. Od sierpnia 2017 roku firma Laser – Stal działa w nowo wybudowanej hali przemysłowej przy ulicy Brunatnej 35 w Koninie. Udana inwestycja została doceniona przez miasto Konin i w lutym 2018 roku firma Laser – Stal została laureatem statuetki „Złotego Konia” w kategorii małe i średnie przedsiębiorstwo podczas konińskiej Gali Biznesu, jako wyróżnienie lidera lokalnej gospodarki. Doceniono umacniającą się pozycję firmy, nowe inwestycje, wprowadzenie nowych technologii i wzrost zatrudnienia. W chwili obecnej w firmie pracuje ponad 25 osób i wciąż planowany jest dalszy rozwój. Firma w trosce o Klientów i utrzymanie wysokiej jakości oferowanych usług rozpoczęła wdrażanie Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO w zakresie jakości, środowiska i bezpieczeństwa pracy.

Mając na względzie przede wszystkim Klienta, firma oferuje bardzo dobrą relację jakości wykonywanych usług do ich ceny. W produkcji wykorzystywane są tylko stale certyfikowane, a maszyny i urządzenia są nadzorowane i serwisowane przez odpowiednie jednostki. Dogodny dojazd, duży plac manewrowy, Biuro Obsługi Klienta dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, działalność nieuciążliwa dla środowiska naturalnego i odpad poprodukcyjny w całości przeznaczony do recyklingu to kolejne atuty firmy Laser – Stal. Ogromną wartość stanowi także młoda kadra i pracownicy, którzy w dużej części pracują w niej od samego początku i swoim zaangażowaniem wciąż przyczyniają się do rozwoju firmy.

Baza techniczna firmy Laser – Stal zmieniała się w zależności od potrzeb klientów. Obecnie oferta usług jest bardzo szeroka i kompatybilna, pozwala na wykonywanie detali zarówno z blach różnych gatunków (węglowych, kwasoodpornych i aluminiowych), różnych grubości oraz ich gięcie w szerokim zakresie możliwości. Kompleksowa obróbka metalu w jednym miejscu to dla klientów oszczędność czasu i finansów.

Firma Laser – Stal od samego początku stawiała na indywidualne podejście do potrzeb klienta i terminowość wykonania usługi. Ustanowione standardy obsługi gwarantują sprawny przebieg realizacji zamówień zarówno od dużych i wieloletnich klientów przemysłowych, jak i klientów indywidualnych, przychodzących „z ulicy” z drobnym zamówieniem. Każdy klient posiada swojego opiekuna, który dba o realizację od momentu wpłynięcia zamówienia do jego wysyłki. Usługi mogą być świadczone zarówno z blach własnych z magazynu wewnętrznego jak i z materiału powierzonego przez klienta. Posiadanie własnego magazynu blach to duży atut, pozwala bowiem na szybką realizację usług oraz na stały nadzór nad jakością surowca.

Podsumowując w punktach główne zalety firmy Laser-Stal to:

Zapraszamy do podjęcia współpracy i kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.

LASER – STAL Sp. z o.o

ul. Brunatna 35

62-510 Konin

Tel. 63 222 30 18

Tel. 500 127 950

Mail: biuro@laser-stal.pl

www.laser-stal.pl
www.facebook.com/laserstalkonin
www.instagram.com/laserstalkonin
Tu podaj tekst alternatywny
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.