Izabela Podlaska-Konkel

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)                  Fot. pixabay.com
Izabela Podlaska-Konkel

W 2019 roku Uran pomoże Ci częściej podróżować, rozbudować bazę kontaktów zawodowych i biznesowych oraz zająć się nowymi hobby, które już niedługo może być bardzo dochodowe. Saturn wciąż przemierza Twój znak i wymusza dyscyplinę i poważne decyzje, szczególnie na osobach z drugiego dekanatu. Uważaj na niespodzianki i zmianę planów szczególnie w sprawach zawodowych i rodzinnych, które mogą nastąpić pod wpływem zaćmień w styczniu, lipcu i grudniu.

Czeka cię rok pełen nowych znajomości i towarzyskich atrakcji. Będziesz częściej zapraszany na różne imprezy, a współpracownicy będą się bardziej liczyć z twoim zdaniem. Zainwestuj w przyjaciół, pielęgnuj stare więzi i nawiązuj nowe relacje. Lato sprzyjać będzie zagranicznym podróżom i miłości. Samotni będą mieli wtedy szansę odnowić relację, na jakiej bardzo zależało im w przeszłości. Miłosne okazje za sprawą Wenus pojawią się w lutym, lipcu, listopadzie i grudniu. Unikaj radykalnych decyzji w styczniu i lipcu.

Czas na wielkie porządki i reorganizację. Rozpoczętych w zeszłym roku zmian nie uda się zatrzymać. Dostosuj się do nowych okoliczności. W pracy nie rezygnuj z własnych korzyści. Upewnij się, czy pewna bezradna osoba nie jest zwyczajnym leniem! Pluton w Twoim znaku doda Ci odwagi i determinacji w działaniu. Rób to, co uważasz za stosowne i wreszcie pozbądź się niepotrzebnych spraw i znajomości. Ważne rzeczy załatwiaj od sierpnia do grudnia, bo wtedy szczęście sprzyja Ci najbardziej.

Nie musisz w tym roku zbytnio martwić się o sprawy finansowe, bo będziesz miał dobrą rękę do pieniędzy i kupowania tanio tego, co już niedługo zyska na wartości. Wykorzystaj w tym roku okazję do zrobienia dobrej inwestycji. Początek roku sprzyja gromadzeniu pieniędzy na lokatach i inwestowaniu we własne hobby lub biznes. Latem i jesienią spodziewaj się zysków z wieloletnich inwestycji.

Tarot

Uporządkuj sprawy finansowe i ciesz się życiem, bo przed Tobą rok okazji i ryzyka, które przyniesie Ci duży zysk. W miłości czekają Cię spokojne chwile.

Wszystko wyda Ci się łatwiejsze! Dobry humor i powodzenie nie opuszczą cię, a okazji do romansów i flirtów będzie o wiele więcej, niż w poprzednich latach. Masz powodzenie i w miłości, i w interesach. Masz szanse podpisać ważną umowę i sporo zarobić, a także umocnić swoją zawodową pozycje. Dla przyjaciół i znajomych staniesz się autorytetem w sprawach flirtów i romansów. Postaraj się unikać osób, które próbują zepchnąć na ciebie odpowiedzialność za swoje decyzje.

Rok sprzyja podróżom i udanym interesom. Ktoś złośliwy może ograniczać Twoje możliwości i stawiać przeszkody, które wydają się trudne do pokonania. Potraktuj to jak test, który musisz zdać i bądź odważny. W drugiej połowie roku wszystko ruszy do przodu. Uważaj też, aby przez nieostrożność nie paść ofiarą zawodowej intrygi. Swoich wrogów pokonasz używając ich własnych argumentów.

Choć zdrowie będzie Ci dopisywać, to możesz mieć wrażenie, że masz mniej sił fizycznych i ochoty do ruszania się z domu. Podczas różnych wyjazdów będziesz spokojniejszy, a sportowe wyczyny zostawisz innym. Dbaj o dietę i odpowiednią ilość snu, a zachowasz dobrą kondycję przez cały rok. Nie rozgrzebuj starych ran i nie użalaj się nad swoim losem, bo inni wyczują twoją słabość i zaczną cię gorzej traktować przy podziale zysków.

Horoskop miłosny

Rok 2019 przyniesie Ci szansę, aby odmienić na lepsze swoje miłosne życie. Zapragniesz czuć się kochany i doceniany. Nie bagatelizuj swoich tęsknot i potrzeb, idź za głosem serca. W miłości bez wahania sięgniesz po to, co tylko możesz zdobyć. Saturn w Twoim znaku zmusi Cię do konkretnych kroków. Mów wprost o swoich miłosnych sprawach. Jeśli partner nie zwróci na Ciebie uwagi, to możesz pożegnać go i szybko poszukać kogoś atrakcyjniejszego. Zacznij domagać się od partnera jasnych deklaracji. Jeśli twoje życie uczuciowe jest satysfakcjonujące, przeżyjesz rok wielkich wspólnych sukcesów i zdecydujesz się na poważny krok: ślub, dziecko, wspólne zamieszkanie.

Najsilniej wpływ koniunkcji Saturna w tym roku odczują Koziorożce urodzone między 1 i 12 stycznia. Bądź cierpliwy, oszczędzaj, podejmuj szybkie decyzje dotyczące związków, poczuj, że zasłużyłeś na to, na co pracowałeś przez ostatnie siedem lat i sięgnij po to. Nie czekaj w nieskończoność, aż ktoś podejmie za ciebie decyzje. Dojrzałeś już do tego, aby być szczęśliwym i zadowolonym. Koziorożce urodzone między 10 i 14 stycznia będą pod silnym wpływem koniunkcji Plutona do ich urodzeniowego Słońca. To czas walki o swoje, zmiany życia pod wpływem silnych uczuć i zadbania o sprawy osobiste. Szybko rozładowuj silne emocje, jakie w tym roku będą ci towarzyszyć.

Korzystny czas na randki i miłość: 3.02-28.02, 26.11-19.12, 15.05-8.06, 3.07-27.07, 21.08-13.09.

Dieta

W 2019 roku zadbaj o zdrowie i wprowadź w życie dobre żywieniowe nawyki, bo Twój organizm bardzo tego potrzebuje. Saturn i Pluton, które przemierzają Twój znak zodiaku, pomogą Ci zmienić dietę na zdrowszą. Jesteś osobą, którą stresuje wszystko, co jest związane ze zdobywaniem pożywienia i przygotowywaniem go. Bardzo przejmujesz się bardzo nawet atmosferą podczas posiłków, na przykład trudnymi rozmowami z bliskimi podczas śniadania czy kolacji. Nieraz buntujesz się wobec diety obowiązującej w rodzinnym domu. Możesz mieć alergie pokarmowe, wątłe zdrowie i wrażliwy żołądek. Powinieneś więc unikać alergicznych produktów typu pszenica, kukurydza, cukier, przetwory mleczne. Możesz traktować jedzenie jako odreagowanie na stres i odzyskiwanie poczucia bezpieczeństwa. Jedzenie w samotności może pomóc ci lepiej przyswajać posiłki.

Masz skłonności do stosowania raz na jakiś czas restrykcyjnych diet, co może osłabiać twoje zdrowie. W tym roku dobrze wszystko zaplanuj i poradź się dietetyka, jeśli nie wiesz, czego potrzebuje twój organizm.

Izabela Podlaska-Konkel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.