Koninko

Czytaj dalej
Novaform Koninko

Koninko

Novaform Koninko

Zapraszamy do Koninka – niewielkiej miejscowości w gminie Kórnik. Zaledwie 15 minut jazdy wygodną trasą S11 od Centrum Poznania. Tutaj możesz zapomnieć o zgiełku miasta i cieszyć się urokami natury. W spokojnej okolicy czekają na Ciebie i Twoją rodzinę liczne atrakcje turystyczne i krajoznawcze: liczne lasy, jeziora, trasy rowerowe, zabytki.

Budujemy tu osiedle wygodnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Łącznie 46 domów. Nasze domy to holenderska architektura i nowoczesna elegancja. Elewacja wykonana z naturalnie wytwarzanej cegły ceramicznej, dach kryty nowoczesna ceramiczną dachówką to gwarancja wytrzymałości na warunki atmosferyczne, doskonała bariera akustyczna oraz czystość i bezpieczeństwo Twojego mieszkania a także spokój na lata w kwestii remontów.

Osiedle dedykowane jest wszystkim, którzy cenią nowoczesne trendy i poszukują miejsca na swój nowy dom. Zapewniamy przyjazne sąsiedztwo i otoczenie, z pełną infrastrukturą techniczną i komunikacyjną. Zadbamy o wygodne chodniki, place zabaw, zieleń i oświetlenie. Dla Państwa wygody wybudowaliśmy system kanalizacji ze zbiornikiem zlokalizowanym poza osiedlem.

Do wyboru maja Państwo 3 typy domów o powierzchni od 97 do 110mkw. W każdym z nich do Państwa dyspozycji oddajemy salon z kominkiem, 4 sypialnie, 2-3 łazienki, liczne schowki i miejsce parkingowe przed budynkiem a także ogród do 320mkw, w którym cała Rodzina może wspólnie wypoczywać.

Typy domów:

Almere – skrajny szeregowiec - dla miłośników większych przestrzeni, komfortowa przestrzeń dla całej rodziny.

109mkw działka 266-320mkw, 5 pokoi, 3 łazienki

Breda – środkowy szeregowiec - nasz sztandarowy model, idealne rozwiązanie dla rodziny

99mkw działka 180-193mkw, 5 pokoi, 3 łazienki, balkon

Cothen – typ bliźniaka – nasz najbardziej kompaktowy dom z przeszklonym balkonem

97mkw działka 244mkw, 5 pokoi, 2 łazienki, balkon

Serdecznie zapraszamy do oglądania gotowych domów, szczególnie do domu pokazowego, który najlepiej pokazuje możliwości aranżacyjne.

www.koninko.com.pl tel 537 740 270

Novaform Koninko

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.