Koninko

Czytaj dalej
Novaform Koninko

Koninko

Novaform Koninko

Zapraszamy do Koninka – niewielkiej miejscowości w gminie Kórnik. Zaledwie 15 minut jazdy wygodną trasą S11 od Centrum Poznania. Tutaj możesz zapomnieć o zgiełku miasta i cieszyć się urokami natury. W spokojnej okolicy czekają na Ciebie i Twoją rodzinę liczne atrakcje turystyczne i krajoznawcze: liczne lasy, jeziora, trasy rowerowe, zabytki.

Budujemy tu osiedle wygodnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Łącznie 46 domów. Nasze domy to holenderska architektura i nowoczesna elegancja. Elewacja wykonana z naturalnie wytwarzanej cegły ceramicznej, dach kryty nowoczesna ceramiczną dachówką to gwarancja wytrzymałości na warunki atmosferyczne, doskonała bariera akustyczna oraz czystość i bezpieczeństwo Twojego mieszkania a także spokój na lata w kwestii remontów.

Osiedle dedykowane jest wszystkim, którzy cenią nowoczesne trendy i poszukują miejsca na swój nowy dom. Zapewniamy przyjazne sąsiedztwo i otoczenie, z pełną infrastrukturą techniczną i komunikacyjną. Zadbamy o wygodne chodniki, place zabaw, zieleń i oświetlenie. Dla Państwa wygody wybudowaliśmy system kanalizacji ze zbiornikiem zlokalizowanym poza osiedlem.

Do wyboru maja Państwo 3 typy domów o powierzchni od 97 do 110mkw. W każdym z nich do Państwa dyspozycji oddajemy salon z kominkiem, 4 sypialnie, 2-3 łazienki, liczne schowki i miejsce parkingowe przed budynkiem a także ogród do 320mkw, w którym cała Rodzina może wspólnie wypoczywać.

Typy domów:

Almere – skrajny szeregowiec - dla miłośników większych przestrzeni, komfortowa przestrzeń dla całej rodziny.

109mkw działka 266-320mkw, 5 pokoi, 3 łazienki

Breda – środkowy szeregowiec - nasz sztandarowy model, idealne rozwiązanie dla rodziny

99mkw działka 180-193mkw, 5 pokoi, 3 łazienki, balkon

Cothen – typ bliźniaka – nasz najbardziej kompaktowy dom z przeszklonym balkonem

97mkw działka 244mkw, 5 pokoi, 2 łazienki, balkon

Serdecznie zapraszamy do oglądania gotowych domów, szczególnie do domu pokazowego, który najlepiej pokazuje możliwości aranżacyjne.

www.koninko.com.pl tel 537 740 270

Novaform Koninko

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.