Karabinki Beryl z Fabryki Broni "Łucznik" w Radomiu będą produkowane w Nigerii. Podpisana umowa na kolejny zagraniczny kontrakt wytwórni

Czytaj dalej
Fot. PGZ
Marcin Genca

Karabinki Beryl z Fabryki Broni "Łucznik" w Radomiu będą produkowane w Nigerii. Podpisana umowa na kolejny zagraniczny kontrakt wytwórni

Marcin Genca

Polska Grupa Zbrojeniowa podpisała memorandum z nigeryjską Defence Industries Corporation of Nigeria (Dicon), dotyczące określenia warunków i reguł transferu technologii na produkcję karabinków Beryl M762 w Nigerii.

Polską Grupę Zbrojeniową reprezentowali: prezes zarządu Jakub Skiba oraz członkowie zarządu Paweł Pelc i Michał Kuczmierowski, zaś stronę nigeryjską dyrektor generalny Dicon, generał dywizji Bamidele Olaleke Ogunkale oraz dyrektor biura prawnego Dicon Kike Abiodun Bello. List intencyjny został podpisany w obecności sekretarza stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Sebastiana Chwałka.

W poniedziałek, 26 marca w siedzibie Fabryki Broni „Łucznik” w Radomiu uroczyście podpisano memorandum z nigeryjską spółką Dicon. Jak informuje biuro prasowe PGZ, dokument ten określa reguły i warunki transferu technologii produkcji karabinków Beryl M762 w Nigerii.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marcin Genca

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.