Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

  • dom
Na Fabrycznej

Inwestycja Na Fabrycznej

Inwestycja Na Fabrycznej
Na Fabrycznej

Okolica o niesamowitej historii. Która dokładnie? Wilda – niegdyś dzielnica o charakterze przemysłowym, dzisiaj najmodniejsza w Poznaniu. Swój niesamowity charakter zawdzięcza architekturze – urokliwe kamienice i uliczki są jedyne w swoim rodzaju. To tutaj znajdują się kawiarnie i restauracje o niespotykanym nigdzie indziej klimacie. To tutaj organizuje się przeróżne inicjatywy społeczne, dzięki którym okolica przez cały rok tętni życiem. To tutaj na jednej z ustronnych ulic powstaje budynek tworzący kolejny rozdział na kartach tego miejsca.

Inwestycja Na Fabrycznej

Poznański developer Masterm słynący między innymi z niekonwencjonalnych rozwiązań podjął kolejną inwestycję. Tym razem to zupełnie nowe spojrzenie na miejski styl. Zlokalizowany na historycznej Wildzie budynek Na Fabrycznej to kolejny punkt na zróżnicowanej mapie architektonicznej tej okolicy. W jego pobliżu znajdują się galerie sztuki, duży market, galeria handlowa z siłownią, lokalne sklepy, a także targowisko i punkty gastronomiczne, oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Inwestycja Na Fabrycznej

Masterm daje nabywcom możliwość puszczenia wodzy fantazji i otwarcia się na nowe możliwości. Strefa mieszkalna liczy 58 wyjątkowych mieszkań, które zaprojektowano tak, aby można było je dzielić, a także łączyć ze sobą w dowolne konfiguracje. Dzięki temu swoje cztery kąty można zaprojektować i w kawalarce i w czteropokojowym mieszkaniu. Wyjątkowego charakteru inwestycji na fabrycznej nadaje wykończenie materiałami najwyższej jakości, które mają na celu nie tylko nadanie komfortu, ale także wpisanie się w specyfikę otoczenia. Cena mieszkań waha się w okolicach 6 500 zł brutto, a termin realizacji inwestycji jest przewidywany na I kwartał 2019.

Inwestycja Na Fabrycznej

Firma Masterm była niejednokrotnie wyróżniana w wielu prestiżowych konkursach. Jedna z ostatnich inwestycji Evergreen365 zdobyła nagrodę w konkursie o Nagrodę Prezydenta Miasta Poznania im, Jana Baptysty Quadro. Poprzednie inwestycje docenił również jeden z najbardziej prestiżowych portali poświęconych architekturze – ArchDaily, a ogólnopolskie rankingi w których znalazły się ich realizacje to m.in. otodom.pl i Bankier.pl

Inwestycja Na Fabrycznej

Więcej informacji : www.nafabrycznej.pl oraz www.masterm.pl

Biuro sprzedaży Na Fabrycznej:

JET OFFICE
ul. Piątkowska 163, I p.
60-650 Poznań
kom: 516 140 159

Tutaj się czyta. Bez reklam.

Tak jak w kiosku. Kupując prenumeratę cyfrową, możesz czytać codzienne wydanie Głosu Wielkopolskiego.

Co zyskujesz:

  • dostęp do wszystkich treści Głosu Wielkopolskiego
  • codzienne e-wydanie Głosu Wielkopolskiego
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia
  • co tydzień nowy numer Ekstra Magazynu
Na Fabrycznej

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.gloswielkopolski.pl

świąteczna obniżka o 50%

Świąteczna promocja prenumeraty cyfrowej na pół roku!

100,00 200,00

Wyjątkowa świąteczna okazja! Tylko do 27 grudnia prenumerata cyfrowa na pół roku kosztuje aż o połowę mniej. Skorzystaj i ciesz się pełnym dostępem!

Kup teraz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2018 Polska Press Sp. z o.o.