Horoskop 2019. Co nas czeka w nowym roku?

Czytaj dalej
Fot. Grafika A.G.

Horoskop 2019. Co nas czeka w nowym roku?

Do przeszłości odchodzi rok 2018, a wielkimi krokami zbliża się nowy - 2019 - rok. Jaki on będzie? Co nas czeka w najbliższych dwunastu miesiącach? Do kogo los się uśmiechnie, a komu przyniesie smutek i łzy?

Astrolodzy, analizując całoroczny ruch planet, twierdzą, że rok 2019 sprzyjać będzie osobom, które umieją chwytać życiowe okazje, inwestować i ryzykować. Jowisz od stycznia do listopada będzie przebywać w znaku Strzelca i wspierać osoby odważne i przedsiębiorcze. Natomiast styczeń, lipiec i grudzień to miesiące, kiedy trzeba będzie zwracać większą uwagę na bezpieczeństwo i nie ryzykować w sprawach finansowych.

Tak mówi nasz horoskop, którego autorką jest Izabela Podlaska-Konkel. Przeczytajcie, jaki nowy rok będzie dla poszczególnych znaków zodiaku. Przyjrzyjcie się także numerologii i chińskim wróżbom.

Przyszłość zapisana w kartach

Karty Tarota odkrywają przyszłość. Rokiem 2019 opiekuje się karta nazwana: XII Wisielec. Oznacza ona sprawy duchowe, medytację, refleksję, spokój, oryginalne rozwiązania i odpoczynek.

Karta ta przedstawia mężczyznę, który wisi za nogę głową w dół na drzewie. Jedną nogę trzyma prosto, druga jest skrzyżowana z tyłu. Sprawia wrażenie zrelaksowanego i obojętnego na to, co się wokół niego dzieje. Wokół jego głowy jaśnieje aureola niczym na świętych obrazach.

Karta radzi, abyśmy spojrzeli na życie z innej perspektywy, zatrzymali się, odpoczęli i pomyśleli, co dalej. Wisielec doradza spokój, przemyślenie strategii oraz dystans do tego, co się wokół dzieje. Jeśli nasze wysiłki nic nie dają, to lepiej odpuścić, nie robić nic na siłę.

Pamiętajmy, że w 2019 roku cierpliwość i spokój dadzą nam siłę do pokonywania wszelakich trudności i przeszkód, które, niestety, pojawią się na naszej drodze.

Co kryją w sobie liczby?

Numerologia to magiczna sztuka przepowiadania przyszłości z liczb, które zawarte są w dacie naszego urodzenia.

Aby dowiedzieć się, co czeka Cię w 2019 roku, dodaj do siebie wszystkie liczby z daty swojego urodzenia tak, aby uzyskać tylko jedną liczbę. Na przykład, jeśli urodziłeś się 15 lipca 1968 to jesteś numerologiczną Jedynką. Jak to obliczyć? Otóż tak: 1+5+7+1+9+6+8=37, 3+7=10, 1+0=1. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jaką liczbą jesteś, postępuj według powyższego wzoru.

Rokiem 2019, według numerologów, włada wibracja liczby Trzy

Rok sprzyja przełomowym i kreatywnym pomysłom. Zatem nie czekaj z wprowadzaniem w życie nowych planów, bo Trójka pomaga rozwijać zdolności i szybko przystosowywać się do sprzyjających okoliczności.

Pod jej wpływem będziemy bardziej optymistyczni i życzliwi dla innych. Łatwiej będzie pozbyć się uprzedzeń, zdobyć nowe umiejętności i zwiedzić niezwykłe miejsca.

To bardzo dobry rok, aby się uczyć, więc nie zwlekaj z zapisaniem się na ciekawe kursy, czy studia. Nigdy nie jest na to za późno, a nowe umiejętności mogą przydać się też w pracy.

Miłość

W 2019 roku Jowisz przebywać będzie w znakach Strzelca i Koziorożca (od 2 grudnia) i przyniesie nam miłosne szanse, okazję do flirtów i romansów, a także możliwość zrealizowania poważnych partnerskich planów.

Saturn będzie kontynuował przejście przez znak Koziorożca i pomoże nam zrobić porządki w miłości i w sprawach rodzinnych.

Pieniądze

W biznesie jest to korzystny czas na duże inwestycje, a także zakładanie nowych spółek i firm. Będziemy łapać nowe okazje, a kreatywne pomysły szybko się przyjmą. Zarobione pieniądze warto zainwestować w edukację, a także wszystko to, co niezbędne do dalszego rozwoju.

Znajdziemy także czas na sztukę, hobby, podróże. Tylko dla rodziny możemy mieć mniej czasu, bo pod wpływem wibracji Trójki będziemy szukać niezwykłych zainteresowań i nowego towarzystwa. To za to dobra wróżba dla samotnych, bo Trójka ułatwia wchodzenie w nowe, udane związki.

Horoskop Chiński

W chińskim horoskopie znak zodiaku zależy od roku urodzenia. Co roku władanie przyjmują w nim inne zwierzęta. Zmieniają się one co 12 lat, jednak w każdym roku nabierają zabarwienia jednego z pięciu chińskich żywiołów.

Jeśli chcesz wiedzieć, jaki masz znak w horoskopie chińskim, to odszukaj swój rok urodzenia wśród podanych lat i dowiedz się, co mówi o Tobie horoskop chiński.

Według chińskiego kalendarza, rok 2019 będzie Rokiem Ziemskiej Świni. Zacznie się on 5 lutego 2019 roku i przyniesie nam mnóstwo sukcesów, sprzyja on bowiem odważnym i trafnym decyzjom.

Przepowiednie

Z nadejściem nowego roku wiążą się także przepowiednie. W Polsce jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów jest Krzysztof Jackowski, który przepowiada przyszłość z wizji, które go nachodzą. Na ten rok przepowiada w naszym kraju kolejne wielkie protesty.

Słynne też są przepowiednie bułgarskiej jasnowidzki Baby Vangi. Jaki według niej będzie 2019 rok? Jej wizje nie napawają optymizmem. Według jasnowidzki, ciężka choroba dosięgnie prezydenta Ameryki Donalda Trumpa. Ponadto na Rosję miałby spaść duży meteoryt.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.