Kacper Chudzik

Głogów: Wraz z nową galerią ruszyło kino. Co o w nim obejrzymy?

Magdalena Lorek, dyrektor głogowskiego Cinema 3D. Fot. Kacper Chudzik Magdalena Lorek, dyrektor głogowskiego Cinema 3D.
Kacper Chudzik

- W repertuarze nie zabraknie oczekiwanych premier - zapewnia dyrektor kina. Sprawdziliśmy, jakie są plany projekcji w nowym kinie, jak wyglądają ceny biletów, a także kto może uzyskać zniżkę na seans.

Od ubiegłego tygodnia, wraz z otwarciem Galerii Glogovia, w mieście działa nowe kino. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie atrakcje czekają tutaj na wszystkich miłośników dobrych filmów.

Wszystkich głogowskich kinomaniaków na pewno ucieszy fakt, że ceny w nowym obiekcie nie są za wysokie.

Jak się dowiedzieliśmy, zarówno bilety na filmy w 2D oraz 3D można kupić w tych samych cenach. Wejściówka ulgowa to koszt 17 złotych, natomiast normalna - 21 złotych. Jeszcze taniej filmy będzie można obejrzeć w środy, kiedy to bilety dostępne będą w cenie 16 zł. Dla posiadaczy karty dużej rodziny wejściówki kosztować będą natomiast tylko 14 zł. Co więc konkretnie zobaczymy w Cinema 3D w najbliższym czasie?

Wśród filmów, które trafiły do repertuaru kina znalazły się m.in.: „7 Rzeczy, których nie wiecie o facetach”, „Na granicy”, „Historia Roja”, a także komedie „Siostry” i „Zoolander No. 2”, czy dramat „Wstrząs”. Dla najmłodszych przygotowano z kolei bajki „Zwierzogród” oraz „Robinson Crusoe”. Pracownicy kina chcą też zaprezentować głogowianom możliwości systemu dźwiękowego Dolby ATMOS, który zamontowany jest w salach Cinema 3D. Oferuje on dodatkowe wrażenia z seansu, dzięki przestrzennemu rozchodzeniu się dźwięku. W tym systemie zaprezentowany zostanie film „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”.

Magdalena Lorek, dyrektor głogowskiego Cinema 3D.
Kacper Chudzik Magdalena Lorek, dyrektor głogowskiego Cinema 3D.

– W repertuarze nie zabraknie najbardziej oczekiwanych premier. Zagramy m.in. takie filmy, jak „El Clan”, „Dama w Vanie”, „Powrót”. Dobieramy repertuar tak, aby każdy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie – mówi Magdalena Lorek, dyrektor kina CINEMA3D w Głogowie. – W naszym kinie nie może więc zabraknąć premier filmów akcji, jak „Psy Mafii”, czy komedii, jak chociażby „Tata kontra Tata”. Przypomnijmy: do oglądania filmów w technologii 3D, wystarczą niedrogie okulary pasywne. Będzie je można nabyć w kasach kina za 4 zł. W późniejszym czasie tych samych okularów można używać na innych seansach, więc zakup okularów jest jednorazowy. Bilety rezerwować można na stronie internetowej.

Kacper Chudzik

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.