Ula Sobol

Firma DevelopRes oferuje piękne mieszkania i wspiera sport

DevelopRes mieszkania buduje szybko i solidnie, oferując je w różnych standardach wykończenia. Najwyższy z nich to lokale gotowe do zamieszkania, umeblowane Fot. Materiały firmy DevelopRes DevelopRes mieszkania buduje szybko i solidnie, oferując je w różnych standardach wykończenia. Najwyższy z nich to lokale gotowe do zamieszkania, umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD
Ula Sobol

Firma deweloperska DevelopRes z Rzeszowa nie tylko buduje nowoczesne i funkcjonalne mieszkania oraz powierzchnie biurowe w atrakcyjnych miejscach Rzeszowa, ale także swoje sukcesy przenosi na arenę sportową, sponsorując m.in. siatkarki z KS DevelopRes SkyRes Rzeszów. To solidny i sprawdzony partner zarówno na budowie, jak i na boisku.

Rzeszowski deweloper jest jedną z największych tego typu firm w południowej Polsce. Sprawdzony i solidny deweloper z Rzeszowa od wielu lat działa na rzecz promocji sportu, a także lokalnych sportowców.

Sponsoruje nie tylko siatkarki DevelopResu SkyRes Rzeszów, ale także sportowców z Klubu Jeździeckiego „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim.

Firma DevelopRes inwestuje w sport

- Jesteśmy firmą stąd i bardzo zależy nam na tym, aby Rzeszów był kojarzony w Polsce z sukcesem - podkreśla Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes w Rzeszowie. - Dlatego postawiliśmy nie tylko na budowę funkcjonalnych, nowoczesnych i komfortowych mieszkań, czy powierzchni biurowych, ale także na sport.

Sporty drużynowe m.in. siatkówka plasują się na pierwszych miejscach wśród dyscyplin sportowych o najwyższej popularności i oglądalności, drużyna DevelopRes SkyRes Rzeszów pnie się do góry i odnosi coraz to więcej sukcesów.

Lider na rynku budowlanym na całym Podkarpaciu

W stolicy Podkarpacia realizuje m.in. „Osiedle Zawiszy” (w południowej części miasta między ulicami: Podkarpacką i Przemysłową), „Osiedle Nad Wisłokiem” (przy ulicy Siemiańskiego), „Urocze Nowe Miasto” (między ulicami Zaciszną, Uroczą i Nowowiejską), „SkyRes” (pomiędzy ul. Lubelską a ul. Warszawską), „Bella Dolina” (przy ulicy Lubelskiej). „Paderewskiego Park” (przy ul. Paderewskiego), a także „Nova Graniczna” (przy ul. Granicznej, obok Agata Meble).

DevelopRes mieszkania buduje szybko i solidnie, oferując je w różnych standardach wykończenia. Najwyższy z nich to lokale gotowe do zamieszkania, umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD.

Warto dodać, że firma DevelopRes zawsze dba o wszystkie szczegóły, zgodnie z nowoczesnymi standardami przekazując swoim klientom mieszkania wygodne, w dobrej lokalizacji. Mieszkania oddawane są zawsze na czas.

Najnowsza inwestycja NOVA GRANICZNA powstanie w najbardziej lubianej części miasta. Tu każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie swoje wymarzone mieszkanie. Budynki idealnie wpisują się w otoczenie, jednocześnie posiadając swój nowoczesny, unikatowy design. - Mieszkania można u nas już rezerwować - mówi Bogusław Sobczyk.

Nova Graniczna to najbardziej pożądana lokalizacja, ponad 370 mieszkań, duży wybór najpopularniejszych metraży i układów mieszkań, idealne połączenia komunikacyjne i wygodne parkingi podziemne.

Chcesz dobrze zainwestować? Kup mieszkanie

Nieruchomości są od lat znakomitą lokatą kapitału. Kupując mieszkanie, można być pewnym, że nie straci ono na wartości, a jeśli dodatkowo oddamy je pod wynajem, będzie przynosiło zyski. Umieszczając taką gotówkę na lokacie bankowej, w żaden sposób nie osiągniemy takiego zysku jak przy wynajmie kupionego za nią mieszkania.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.