Masterm

Evergreen 365

Evergreen 365
Masterm

EVERGREEN365

Popularne niegdyś przydomowe ogrody, tzw. oranżerie, pełne roślin z obcych stref klimatycznych, w których spędzano czas na przyjemnościach, przeżywają renesans i śmiało wkraczają do wielkich miast. Poznański deweloper Masterm wyczuł ten trend i na skrzyżowaniu ulic Bukowskiej i Grochowskiej wybudował pierwsze w Poznaniu mieszkania z prywatną szklarnią.

Evergreen 365

Codzienny kontakt z naturą

Zielony zakątek na wyciągnięcie ręki daje duże możliwości. Można w nim hodować własne, ekologiczne warzywa czy owoce, posadzić piękne, kolorowe kwiaty, rozwijać ogrodnicze pasje, uwrażliwiać dzieci na piękno natury. Wspaniale wypić tu poranną kawę, zaprosić przyjaciół, powiesić hamak i poczytać książkę. Zieleń jak żaden inny kolor skutecznie koi nerwy, obniża poziom stresu i poprawia nastrój. Także pokryty całorocznym trawnikiem dach pierwszej kondygnacji pozwala uciec myślami po ciężkim dniu.

Evergreen 365

Komfort w sercu miasta

51 przestronnych mieszkań zlokalizowano w pobliżu kluczowych punktów, takich jak apteka, przychodnia, plac zabaw, przystanki autobusowe, restauracje i centra handlowe. Kompleks doskonale skomunikowany jest także z resztą Poznania, lotniskiem i dworcem PKP. To wszystko pozwala zaoszczędzić cenny czas i poświęcić go temu, co w życiu najważniejsze.

Evergreen 365

Unikatowy design

Przestronne i wykończone z dbałością o każdy detal mieszkania pozwalają realizować i równoważyć różne potrzeby – te związane z pracą i te wyższego rzędu: odpoczynku, bliskości z naturą, regeneracji. Funkcjonalną przestrzeń można zagospodarować na wiele różnych sposobów. Projektanci pracowni Insomia zaplanowali Evergreen365 jako inwestycję, która jest nie tylko spójna i funkcjonalna, lecz także wyróżniająca się wizualnie na tle innych realizacji w Poznaniu.

Evergreen 365

Życie bez kompromisu

Evergreen365 to dowód na to, że można skutecznie łączyć funkcjonalność i nietuzinkowy design, że wybierając mieszkanie nie zawsze trzeba z czegoś rezygnować, i że można cieszyć się zielenią także w sercu miasta.

Evergreen 365

www.evergreen365.pl

Evergreen 365

Biuro sprzedaży:
Jet Office
ul. Piątkowska 163, I p.
60-650 Poznań
[email protected]

Masterm

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.