Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Diasfera Łódzka

Czytaj dalej

Diasfera Łódzka

Spośród wielu zalet Diasfery Łódzkiej na pierwszym miejscu wymienić należy lokalizację. Położona na nowo powstałej, wciąż jeszcze nienazwanej drodze miejskiej łączącej ulice Targową i Kilińskiego, inwestycja znajduje się w samym sercu łódzkiego śródmieścia. A to nie tylko ułatwia codzienne funkcjonowanie, usuwając konieczność długich, męczących dojazdów, ale też oferuje wiele interesujących możliwości spędzania wolnego czasu.

W bezpośrednim pobliżu Diasfery znajdują się liczne miejskie atrakcje, takie jak ośrodek kulinarno-kulturalny Off Piotrkowska, centrum handlowe Galeria Łódzka, park Źródliska z palmiarnią i piękny zabytkowy kompleks Księży Młyn. Na pewno docenią to osoby, które lubią dynamikę i energię miejskiego życia, ale chciałyby też mieć miejsce, do którego można udać się na spokojny, relaksujący spacer.

Diasfera to nie tylko dobra lokalizacja: to także 184 mieszkania o powierzchni od 25 do 81 m2, 82 miejsca postojowe w parkingu podziemnym, zamykana rowerownia i komórki lokatorskie – a to wszystko już w I etapie budowy. Nowoczesna fasada budynku stanowi nawiązanie do tradycyjnej, kamienicznej zabudowy Łodzi.

Zakończenie I etapu budowy planowane jest na połowę 2020 roku.

Więcej informacji

Biuro Sprzedaży (tuż przy inwestycji):
ul. Kilińskiego 138, Łódź

Zadzwoń lub napisz i umów się na spotkanie:
+48 605 505 995,
diasfera@dudadevelopment.pl

plus.gloswielkopolski.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.