Czy WOŚP zorganizują nasi radni?

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Paweł Nijaki

Czy WOŚP zorganizują nasi radni?

Paweł Nijaki

Szkoła podstawowa nr 14 wycofała się z organizacji finału WOŚP. Ale sztab chcą poprowadzić radni. Szczegóły poznamy w środę na konferencji.

Na stronie finału WOŚP już oficjalnie widnieje informacja o zielonogórskim sztabie. - To prawda. Organizujemy sztab w mieście. Oczywiście nie tylko ja jestem za to odpowiedzialny - tłumaczy radny Filip Gryko. - Zaangażowanych jest w to kilku innych radnych. W środę organizujemy konferencję prasową, na której podamy wszystkie szczegóły.

Skąd to zamieszanie ze sztabem w naszym mieście?

Bo wycofała się osoba, która organizowała finały w latach ubiegłych. Z pomocą miała przyjść Szkoła Podstawowa nr 14 w Zielonej Górze. Ostatecznie jednak i ona wycofała się z tego przedsięwzięcia. Dlaczego? Zadzwoniliśmy z pytaniem do SP 14. Jednak odmówiono nam komentarza. Więcej wyjaśnił Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP. - Szkoła oficjalnie wycofała swoje zgłoszenie. Panie z SP14 chcą włączyć się w działanie orkiestry, ale w innej formie - tłumaczył K. Dobies. Dodał również, że droga do finału nie jest jednak jeszcze zamknięta. Tę możliwość wykorzystali zielonogórscy radni.

Paweł Nijaki

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.