Chcemy podarować dzieciom uśmiech

Czytaj dalej
Fot. DELI Park
Anna Jarmuż

Chcemy podarować dzieciom uśmiech

Anna Jarmuż

"Głos Wielkopolski", wspólnie z zaprzyjaźnionymi firmami, znów chce podarować dzieciom z wielkopolskich domów dziecka odrobinę radości. Stąd pomysł o kontynuowaniu akcji "Uśmiechnięty Dzień". Niezapomniana przygoda czeka na najmłodszych 31 sierpnia w parku edukacyjno-rozrywkowym DELI Park w Trzebawiu na granicy Rosnówka (gm. Stęszew).

- To bajkowe miejsce dla dzieci w różnym wieku, choć dorośli także świetnie się u nas bawią i wypoczywają - mówi Józef Sadłocha, właściciel DELI Parku. Jak tłumaczy, pracownicy parku starają się, by jego oferta stale się powiększała. Stąd wiele nowości. Od wakacji w Parku można odmierzać czas zegarem słonecznym i zajrzeć do domków bajkowych postaci.

Hitem ostatnich dni jest wyjątkowy krokodyl, który jest ekologicznym placem zabaw - z labiryntem, ścianką wspinaczkową i wieloma niespodziankami dla dzieci.

Najmłodsi, ale też ich rodzice świetnie bawią się w piaskownicy, w której można się poczuć, jak na prawdziwym placu budowy. Pracują koparki, wysięgniki, taśmociągi i tylko od kreatywności małych budowniczych zależy, co może tak powstać.

- To bardzo nietypowa piaskownica - wyjaśnia Józef Sadłocha. - Może się w niej bawić około 30 osób jednocześnie, tworząc budowle. Tego nie da się opisać słowami, to po prostu trzeba zobaczyć, ale przede wszystkim samemu spróbować - dodaje.

Chcemy podarować dzieciom uśmiech
DELI Park W DELI parku dzieci mogą przenieść się na... plac budowy. W piaskownicy znajdą koparki, wysięgniki i taśmociągi. Tylko od kreatywnych małych budowniczych zależy, co tam powstanie

W DELI Parku można też zwiedzić świat. Mali goście poznają miniatury najciekawszych budowli ze wszystkich kontynentów. Dowiedzą się m.in., kiedy wieża Eiffla rośnie, a kiedy... staje się mniejsza. Spotkają też gigantyczne owady i prehistoryczne zwierzęta. Ich dobór nie jest przypadkowy. Wszystkie żyły lub nadal żyją na terenie, na którym obecnie znajduje się park.

Park graniczy z Wielkopolski Parkiem Narodowym, stąd pomysł stworzenia jedynej w Polsce EKO-Wioski. Zwiedzający wędrują ścieżką pomiędzy drzewami zawieszoną 5 metrów nad ziemią - z jednego domku zawieszonego na drzewie do drugiego. Po drodze poznając ptaki, zwierzęta, rośliny, jakie można spotkać w lesie. Sami mogą się dowiedzieć np. o której godzinie wstają sikorki i co jada pająk.

Chcemy podarować dzieciom uśmiech
DELI Park Dzieci będą mogły korzystać ze wszystkich atrakcji parku. Czekają też na nie prezenty. Najmłodsi mogą też zajrzeć do domków bajkowych postaci. Spotkają tam m.in. Pinokia, Freda Flinstone i Kota w Butach

Czekamy na zgłoszenia

Dzieci, które wezmą udział w naszej akcji przez cały dzień będą mogły korzystać ze wszystkich parkowych atrakcji. Zwiedzą eko-wioskę, park miniatur i mini zoo. W tzw. „międzyczasie” będą mogły korzystać z placu zabaw, dmuchańców i gier interaktywnych. W planach są też przejażdżki na segwayach oraz podróż kolejką. Każdy uczestnik „Uśmiechniętego dnia” otrzyma też zestaw upominków - niespodzianek, które przygotowaliśmy dzięki wsparciu naszych partnerów.

Dyrektorzy domów dziecka, którzy chcieliby wziąć udział w akcji, a jeszcze nam tego nie zgłosili, mają jeszcze szansę zapewnić swoim podopiecznym niezapomnianą zabawę. Na zgłoszenia do akcji „Uśmiechnięty Dzień” czekamy do poniedziałku, 28 sierpnia, do godz. 15. W tym celu prosimy o telefon pod numer: 61 860 60 49.

Chcemy podarować dzieciom uśmiech
Anna Jarmuż

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.