Były dyrektor ZDM w Poznaniu: Radny PO stwierdził, że kogoś z ZDM trzeba zwolnić

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Dembiński
Błażej Dąbkowski

Były dyrektor ZDM w Poznaniu: Radny PO stwierdził, że kogoś z ZDM trzeba zwolnić

Błażej Dąbkowski

- W swojej karierze zawodowej wprowadzałem wiele rozwiązań drogowych w całej Polsce, ale nigdzie poza Poznaniem nie spotkałem się tym, żeby wdrażaną i zatwierdzoną organizację ruchu zmieniać w trakcie robót, i to pokazując to palcem! - mówi Tadeusz Nawalaniec, były zastępca dyrektora Zarządu Dróg Miejskich w Poznaniu. Tadeusz Nawalaniec stanowisko objął w czerwcu 2015 r. i nadzorował sprawy związane ze sterowaniem ruchem, systemem ITS i strefą parkowania. Zwolniony został w połowie ubiegłego roku.

W połowie ubiegłego roku postanowiono Pana zwolnić. Jedną z oficjalnych przyczyn miało być niewłaściwe wykonywanie obowiązków.

Kilkukrotnie spotkałem się z sytuacją, w której twierdzono, że musiałem zrobić w pracy jakiś przekręt, skoro ktoś w ten sposób ocenił moją prace. To ogromnie niesprawiedliwe w stosunku do mojej osoby.

Pozostało jeszcze 93% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Błażej Dąbkowski

Dziennikarz to ktoś, kogo wypychasz drzwiami a wraca oknem. To porzekadło staram się wcielać w życie, opisując kulisy lokalnej polityki, rozliczając obietnice samorządowców, urzędników czy parlamentarzystów. Ale nie samą polityką człowiek żyje, dlatego w swoich tekstach poruszam również tematykę związaną z mieszkalnictwem komunalnym i spółdzielczym, architekturą, planowaniem przestrzennym. Nigdy nie pozostaję obojętny na krzywdę osób wykluczonych, słabszych i naszych braci mniejszych. Prywatnie jestem uzależniony od heavy metalu (namiętnie zbieram płyty cd i winyle), nikotyny i słodyczy.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.