Izabela Podlaska-Konkel

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Byk (20 kwietnia - 20 maja)
Izabela Podlaska-Konkel

Czas dorosnąć i podjąć poważne życiowe decyzje. Uporządkujesz swoje życie i będziesz się cieszyć spokojem i dostatkiem. Bądź otwarty na zmiany i propozycje, które trochę zburzą Twój poukładany świat, szczególnie jeśli jesteś urodzony w pierwszych dniach znaku Byka.

Podejmuj konkretne decyzje i oczekuj więcej pracy. Uran w twoim znaku umożliwi Ci przebicie się wyżej i dotarcie na zawodowy szczyt. Będzie to jednak bardzo ryzykowna droga. Dlatego wszystkie umowy i obietnice przełożonych, czy wspólników staraj się od razu potwierdzać na piśmie. Nie obawiaj się nowych zadań, z optymizmem patrz w przyszłość. Możesz mieć mniej czasu na odpoczynek, a w połowie roku narzekać na zmęczenie. Odpoczniesz za rok, teraz zdobywaj większe pieniądze i większe doświadczenie. Ważnych wydarzeń spodziewaj się w styczniu i wrześniu. W grudniu oczekuj lepszych perspektyw zawodowych i finansowych.

Czeka cię więcej wydatków na przyjemności i ubrania. Masz w tym roku dobrą rękę do wygrywania w konkursach, na loteriach.

Tarot

Czas uporządkować różnie sprawy i skupić się na tym, co rzeczywiście przynosi ci satysfakcję i daje nadzieję na szybki sukces. Poczujesz przypływ sił życiowych i spotkasz na swojej drodze osobę, która stanie się bliska twojemu sercu.

Dostaniesz wielki zastrzyk energii, na zapas pomyśl więc, co z nią zrobisz. Wyznacz bliskim ważne zadania, zmobilizuj leni do pracy, znajdź czas na swoje sprawy i nie ulegaj namowom i wpływom innych ludzi. To Ty dyktujesz warunki i najlepiej wiesz, co jest ci potrzebne do szczęścia. Warto zainwestować w nowe hobby, zorganizować wyjazd z przyjaciółmi, rozluźnić się i pozwolić na więcej swobody w wolnym czasie.

Postępuj zgodnie ze swoimi zasadami, nie unikaj odpowiedzialności i przykładaj się do wykonywanych obowiązków, a zyskasz szacunek i silną pozycję w swojej rodzinie, czy pracy. Czas na poważnie podejście do życia. Karta radzi unormować tryb życia, zacząć robić plan tygodnia, nie przekładać niczego na później i brać na siebie to, co ważne i konieczne. Możesz mieć więcej pracy, a wiosną okaże się, że masz szansę się czymś wykazać. Nie rezygnuj z tego, co ci się należy, ubiegaj się o pomoc, egzekwuj swoje prawa i przywileje.

Bądź czujny, bo przez nieuwagę, spóźnienie lub zaniedbanie możesz stracić wyjątkową okazję zawodową lub zrazić do siebie ważną i wpływową osobę. Nie wszystko może iść zgodnie z planem. Nastaw się na zmiany i opóźnienia, bo i tak nic nie poradzisz. Zajmij się swoim zdrowiem. Znajdź czas dla siebie, nie zaniedbuj odpoczynku, a twoje ciało ci za to odwdzięczy.

Horoskop miłosny

Przed Tobą bardzo szczęśliwe chwile. Odkryjesz radość w drobnych sprawach i rzeczach, które codziennie robisz z bliskimi osobami. Małe upominki i gesty pogłębiają miłość i przyjaźń. Nie zapomnij o tym, a cały rok będzie udany. Jeśli jesteś w stałym związku, cieszcie się sobą i rozwijajcie swoją miłość. Między Wami zapanuje spokój i wreszcie będziecie mogli zrealizować swoje wspólne plany. Samotne Byki powinny w tym roku zaryzykować i otworzyć się przed kimś nowym.

Od przyjaźni jest tylko mały krok do miłości. Pozwól powoli rozwijać się nowej fascynacji i znajomości. Bądź cierpliwy, a poczujesz się szczęśliwy. To dobry rok na pielęgnowanie istniejących już związków. Czas sprzyja utrwalaniu tego, co zdobyłeś przez ostatnie lata. Zdobędziesz się na ważne wyznanie i deklarację, wspólne mieszkanie, czy poczęcie dziecka. Związki oparte na prawdziwych uczuciach mają szansę na rozkwit! Samotne Byki jesienią mają szansę odnowić relację z kimś, z kim los je dawniej rozłączył. Neptun osłabi Twój krytycyzm i poczujesz ochotę na romantyczne zauroczenie.

W drugiej połowie roku zaczniesz doceniać uroki rodzinnego życia, pogodzisz się z kimś z rodziny. Największe zmiany czekają Byki urodzone między 21 i 26 kwietnia. Uran od 6 marca będzie działał na ich Słońce i zacznie je motywować do zmian w partnerstwie, sprawach domowych i rodzinnych. Bądź otwarty na zmiany, a jeśli jesteś singlem, to daj szansę komuś, kto nagle pojawi się w twoim życiu.

Korzystny czas na randki i miłość: 1.01-6.01, 8.10-31.10, 3.02-28.02, 26.11-19.12, 15.05-8.06, 21.08-13.09.

Dieta

Jesteś smakoszem i znawcą tego, co najlepsze w jedzeniu i piciu, co nieraz odbija się na twojej sylwetce, a nawet szkodzi zdrowiu.

W 2019 roku będziesz miał okazję zmienić swoje przyzwyczajenia i schudnąć. Jowisz od stycznia do listopada nie działa na Twój znak, co sprzyja dyscyplinie w stosowaniu diety. Uran od marca znajdzie się w Twoim znaku zodiaku i nie tylko doda Ci energii, ale i zachęci do radykalnych zmian w wyglądzie i dbaniu o siebie. Twoim znakiem włada Wenus, planeta piękna i korzystania z życia. Dlatego tak trudno jest ci nieraz odmówić pysznego ciastka lub ulubionej, ale tłustej potrawy. Masz skłonność do ciągłego dogadzania sobie, masz duży apetyt na słodycze, a także skłonność do luksusowych i wymyślnych potraw. Trudno jest ci odmówić jedzenia w towarzystwie, nawet jeśli nie czujesz głodu.

Czasami też masz problem bycia miłym i z tłumieniem wrogości wobec niesympatycznych osób, co może się skończyć kompulsywnym i niekontrolowanym objadaniem się. Uran doda Ci w tym roku energii, jaka jest potrzebna, żeby zacząć się ruszać, zmienić rytm dnia i porzucić złe przyzwyczajenia. Uran pozwoli odciąć się od przeszłości. Będzie też mniej pokus powrotu do starych przyzwyczajeń. Nowi ludzie, a nawet radykalne zmiany w karierze i życiu osobistym sprzyjać będą powrotowi do szczupłej sylwetki.

Sam poczujesz, że chcesz zmienić się zewnętrznie, odmłodnieć i mieć siły na nowe życiowe wyzwania. Nie przeceniaj jednak swoich sił i nie szarżuj na drodze w lutym, marcu, listopadzie i grudniu, kiedy popędliwy Mars będzie silnie działał na twój znak. Będziesz wtedy bardziej narażony na stłuczenia, skaleczenia, złamania, a także wypadki. Rób wszystko powoli i zadbaj o ruch i zdrowie, a wszystko będziesz mieć pod kontrolą.

Izabela Podlaska-Konkel

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.