Izabela Podlaska-Konkel

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)                     Fot. pixabay.com
Izabela Podlaska-Konkel

Uwierz w swoje szczęście i odważnie patrz w przyszłość. Jowisz doda Ci skrzydeł i pozwoli wyjść z finansowych tarapatów. W pierwszych miesiącach roku wspiera Cię sekstyl Urana, dzięki czemu nie zabraknie Ci ani zawodowych pomysłów, ani twórczego natchnienia. Głowa do góry!

Powoli zaczniesz się wydobywać z długów i finansowych zaległości. Jowisz zapewni Ci okazję do zarobienia dodatkowej gotówki, a nawet możliwość dużej wygranej. Nie zachłystuj się jednak od razu większym stanem konta.

Tarot

Masz szansę poprawić swoją sytuację materialną i zawodową. Warto zadbać o swoje sprawy, uporządkować konta bankowe, zadbać o nieruchomości i zainwestować w remont mieszkania.

Zapowiada się na dużo emocji. Księżyc zapowiada znaczące sny, dzięki którym dowiesz się więcej o sobie, swoich pragnieniach i uczuciach. Przygotuj się na to, że bliscy więcej będą od Ciebie wymagać - uwagi, czasu i pomocy. Nie wstydź się tego, co czujesz, mów o emocjach i domagaj się zrozumienia. Tylko w ten sposób pogłębisz swoją relację z bliskimi osobami, a w pracy unikniesz niezrozumień. Czas bardzo sprzyja domowym porządkom, remontom i przeprowadzkom. Wiosna i lato przyniosą szczęśliwe chwile w życiu uczuciowym.

Przed Tobą szansa na zdobycie wiedzy, która dotychczas była dla ciebie niedostępna. Pytaj, radź się mądrych ludzi, zapisz się na kurs, czy warsztat, aby poszerzyć swoje umiejętności. Karta oznacza spotkanie wyjątkowej osoby, która może zmienić bieg Twojego życia lub kontakt ze specjalistą w swojej dziedzinie. Pewna tajemnica lub zagadka, która od dawna nie daje Ci spokoju, teraz okaże się łatwa do rozszyfrowania. Znajdź czas na odpoczynek, medytację i naukę. Z dala od zgiełku codziennego dnia zobaczysz, co jest sensem Twojego życia. Zyskasz spokój ducha i pewność siebie.

Nieostrożność może przysporzyć Ci wielu kłopotów. Zapragniesz zrobić coś ryzykownego i spontanicznego. Uważaj jednak, bo konsekwencje nieprzemyślanych kroków mogą być bardzo nieprzyjemne. Słońce ostrzega przed pośpiechem, rywalizacją i chwaleniem się na prawo i lewo niezasłużonymi osiągnięciami. Osiągniesz o wiele więcej skromnością, taktem i dyplomacją. Słońce odradza nieprzemyślane kredyty i rzucanie pracy pod wpływem chwilowej złości na szefa. Znajdź sobie hobby i wyładuj negatywne emocje w sporcie lub na spacerze.

Horoskop miłosny

Bądź optymistą i nie daj się wciągnąć w cudze miłosne spory. Plotek w tym roku może być więcej niż zwykle, a Ty będziesz w centrum różnych wydarzeń. Jeśli jesteś samotny, to czeka Cię wiosną więcej okazji do nowych znajomości. Emocji szukaj w podróży lub w internecie, ale bądź ostrożny. Na płomienne obietnice nadejdzie czas w drugiej połowie roku. Planety sprawią, że spełnisz swoje marzenia o udanym, bezproblemowym związku. Nie bój się zaangażować i odkryć przed bliską osobą, co naprawdę czujesz.

To świetny rok na zaręczyny lub ślub. Jeśli jesteś w stałym, ale niezalegalizowanym związku, nie bój się zrobić tego kroku. Poczujesz się spełniony i szczęśliwy, a Twój partner będzie zadowolony, że traktujesz Waszą relację poważnie. Między Wami istnieje bardzo silna więź. Nie zmarnuj tego swoim niezdecydowaniem.

Samotne Bliźnięta poznają w tym roku smak nowej miłości. Spotkacie osobę o podobnych zainteresowaniach i wyjątkowym uroku. Nie zmarnujcie tej szansy! Jowisz w opozycji od stycznia do listopada to Ty będziesz ozdobą każdego przyjęcia i towarzyskiego spotkania. Na silny wpływ Neptuna muszą przygotować się Bliźnięta urodzone między 4 i 9 czerwca. To będzie rok duchowych inspiracji, romantycznych uniesień, ale i mniejszych atrakcji towarzyskich i niechęci do podróży. Uczucia, emocje i związki staną się najważniejsze w życiu tych Bliźniąt. Nie jest to dobry czas na radykalne i ryzykowne decyzje zawodowe, finansowe i uczuciowe.

Korzystny czas na randki i miłość: 7.01-2.02, 1.11-25.11, 1.03-25.03, 20.12-31.12, 9.06-2.07, 14.09-7.10.

Dieta
Za sprawą Jowisza możesz w tym roku obserwować duże wahania swojej wagi. Nie przejmuj się tym za bardzo, w przyszłym roku sytuacja się ustabilizuje. Jednak bądź bardziej zdyscyplinowany i nie ulegaj zachciankom.

Jeśli planujesz zabiegi upiększające, kuracje i leczenie, mają szansę się powieść i szybko poczujesz ich pozytywne skutki. Cały rok Neptun działa silną kwadraturą na Twój znak, przez co możesz czuć, że coś się dzieje, ale trudno dokładnie zdiagnozować twoje dolegliwości.

Najpierw zawsze przebadaj serce i kręgosłup, bo to są Twoje słabe punkty. Nie polegaj tylko na jednej diagnozie lekarskiej. Uważaj też na dawki leków, bo będziesz bardziej niż zwykle podatny na ich działanie. Twoją słabą strojną są nieregularne godziny posiłków. Zapominasz o jedzeniu, a potem rzucasz się na byle co, przez co twój organizm ciągle chce robić zapasy. A to pierwszy krok do nadwagi. Dobierasz składniki posiłku pod wpływem impulsu, szybko się nudzisz, jeśli jesz cały czas to samo, dlatego trudno ci konsekwentnie stosować dietę. W tym roku nie uda ci się wprowadzić rygorystycznej diety, zadbaj więc o urozmaicenie posiłków. W ten sposób dostarczysz organizmowi niezbędnych elementów.

Od 31.03 do 15.05 oraz od 18.08 do 3.10 na Twój znak działa wojowniczy i niecierpliwy Mars. Nie jeździj wtedy za szybko, bo grozi Ci stłuczka, a nawet może być ryzyko wypadku. Uważaj podczas obsługiwania urządzeń mechanicznych czy ostrych narzędzi. Przez cały rok sprzyja ci opozycja Jowisza, który zapewni ci dobry humor i okazję do częstych wyjazdów i odpoczynku. Nie rezygnuj sam z urlopu, w tym roku bardzo ci się przydadzą wolne dni. Twój organizm będzie ci wdzięczny za trochę odpoczynku.

Izabela Podlaska-Konkel

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.