Maciej Czerniak

Będzie wyrok za kursy z kokainą

Oskarżeni już na samym początku procesu, czyli w kwietniu tego roku złożyli wnioski o poddanie się karze. Prokuratura zarzucała im to, że zaopatrywali Fot. Dariusz Bloch Oskarżeni już na samym początku procesu, czyli w kwietniu tego roku złożyli wnioski o poddanie się karze. Prokuratura zarzucała im to, że zaopatrywali agencję towarzyską w narkotyki.
Maciej Czerniak

Zakończył się proces trzech oskarżonych o rozprowadzanie narkotyków. Sami wnioskowali o karę. Dwaj to taksówkarze, którzy dostarczali nielegalne substancje do bydgoskiej agencji towarzyskiej.

W Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy wybrzmiały już mowy końcowe w procesie trzech mężczyzn, którym śledczy prokuratury okręgowej zarzucali udział w rozprowadzaniu narkotyków.

- Oskarżeni złożyli w sądzie wnioski o dobrowolne poddanie się karze - mówi mec. Arkadiusz Namysłowski, obrońca. - To kary pozbawienia wolności w zawieszeniu, grzywny i przepadek majątku pochodzącego z czynu zabronionego.

Wyrok ma zostać opublikowany 5 października.

W samochodach oskarżonych policjanci znaleźli narkotyki. I to w znacznych ilościach. W agencji - blisko 1,5 miliona złotych w gotówce. O kulisach tej sprawy przeczytasz w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 78% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Maciej Czerniak

Zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Piszę też na tematy bieżące, dotyczące samorządu, problemów mieszkańców. Co najbardziej lubię w pracy? Zaskakujące historie, które mam przyjemność przedstawiać Czytenikom. Jak wiadomo, życie pisze najlepsze scenariusze. Nie tylko filmowe.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.