Martin Nowak

Beata Spychalska nie dostała się do finału The Voice of Poland, ale nagrywa piosenki!

Beata Spychalska nagrała świąteczną piosenkę i przygotowuje się do wydania solowej płyty Fot. Archiwum Beaty Spychalaskiej Beata Spychalska nagrała świąteczną piosenkę i przygotowuje się do wydania solowej płyty
Martin Nowak

Beata Spychalska ma wielki talent i swoim głosem potrafi wzruszyć do łez. Właśnie nagrała świąteczną piosenkę pod tytułem „Wigilii Czas”.

Pochodząca z Szamocina uczestniczka programu ,,The Voice of Poland” Beata Spychalska - tak jak obiecała - z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia sprawiła wielki prezent swoim fanom i nagrała świąteczną piosenkę „Wigilii Czas”. Można już posłuchać jej w sieci!

Beata Spychalska ma talent - nikt co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Po udziale w programie telewizyjnym „The Voice of Poland”, została okrzyknięta „polską Adele”. Niestety, odpadła z programu w tak zwanych bitwach i nie przeszła do ścisłego finału.

To jej jednak nie podcięło skrzydeł, a wręcz przeciwnie - zmotywowało do pracy. Beata nagrała utwór świąteczny, do którego teledysk można zobaczyć na kanale YouTube. W ciągu zaledwie dwóch dni zdobył on kilka tysięcy wyświetleń i serca fanów.

- Przepiękna jest ta piosenka. Oddaje magię świąt

- piszą internauci.

Oglądając teledysk można zauważyć, że był on nagrywany m.in. w Szamocinie i Margoninie. W jego nagraniu brali udział także lokalni muzycy.

Finaliści „The Voice Of Poland 7” odwiedzili kawalerkę Łukasza Jakóbiaka. Czego nauczył ich udział w programie?

Źródło: 20m2 Łukasza

Na jednym „numerze” Beata Spychalska nie zamierza jednak poprzestać i już nagrywa nowe piosenki. Niedługo - jak zapowiada - ukaże się jej solowa płyta.

- Pokażę na niej, że potrafię śpiewać nie tylko głosem Adele. Mam bowiem jeszcze wiele innych rzeczy do pokazania i chcę tym zaskoczyć wiele osób

- mówi Beata Spychalska i zachęca do słuchania jej świątecznego przeboju.

Martin Nowak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.