Izabela Podlaska-Konkel

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Baran (21 marca - 19 kwietnia)              Fot. pixabay.com
Izabela Podlaska-Konkel

Jowisz pomoże ci zawalczyć o szczęście, a Saturn ukonkretni twoje ambitne plany. Ten rok przyniesie ci nowe okazje zawodowe, które wymagać będą od ciebie determinacji, konsekwencji i odwagi. Na szczęście tego ostatniego nigdy ci nie brakuje. Dzięki wsparciu planet uda ci się pokonać konkurencję i w życiu zawodowym, i osobistym.

Bądź cierpliwy i nie rezygnuj za wcześnie z tego, co ci się należy, a zaliczysz rok do bardzo udanych. Uran w marcu opuści twój znak zodiaku, w którym przebywał od siedmiu lat, co oznacza koniec pewnego etapu kariery i wskazuje na poszukiwanie nowych, bardziej interesujących zajęć. Opłaci się brać udział w szkoleniach, konferencjach i kursach - nawet jeśli ich temat trochę odbiega od tego, czym na co dzień się zajmujesz. To może być okazja do zmiany zawodu lub awansu. Najlepszy czas zawodowo masz w kwietniu, maju i sierpniu.

Czas podreperować budżet i zawalczyć o większe pieniądze. Od stycznia do listopada łap wszystkie okazje na raz, bo na początku nie będziesz w stanie ocenić, która z nich będzie tą, która przyniesie ci długofalowe zyski. Pod koniec roku zaciśnij pasa i w grudniu ostrożnie inwestuj, a unikniesz strat. Przygotuj się zawczasu i oszczędzaj, żeby nie brać dodatkowego kredytu na świąteczne prezenty i wyjazdy.

Tarot

Dostaniesz w tym roku zastrzyk energii i poczujesz, że możesz więcej niż zwykle. Zawieraj umowy, spotykaj się z ludźmi, korzystaj z kontaktów, które nawiązałeś niedawno, a osiągniesz sukces. Aura roku I Mag - stań do walki o swoje, nie daj się spychać zawodowym lub miłosnym rywalom na drugi plan. Poczujesz przypływ energii i chęć do wykazania się swoimi talentami. Graj w totka, umawiaj się na spotkania o pracę, pozwól szczęściu zapukać do twoich drzwi. W drugiej połowie roku przekonasz kogoś do swoich pomysłów. Odzyskasz formę i chętnie poddasz się alternatywnej terapii, która zbawiennie wpłynie na twoje samopoczucie. Uważaj jednak na zdrowie, zrób badania kontrolne i więcej odpoczywaj, żeby wzmocnić organizm.

Oferuj swoją pomoc, ale stawiaj granice tym, którzy chcą wykorzystać twoje dobre serce. W miarę możliwości odpoczywaj, rozdzielaj pracę od spraw domowych. Wybierz się z wizytą do dalekich krewnych i nawet wyjedź na dłuższy urlop. Coś od życia ci się należy! Zerwij z rutyną i słuchaj intuicji, a szybko osiągniesz swój cel. W miłości czekają cię ciekawe wydarzenia. Samotni mogą liczyć na poznanie osoby dzięki rodzinnemu spotkaniu. Spodziewaj się dobrych wiadomości w sprawie, która od dawna spędza ci sen z powiek.

Bądź realistą, nie bujaj w chmurach, bo pewnych spraw zawodowych i urzędowych musisz osobiście dopilnować
.

Horoskop Miłosny

Nie zmieniaj się, bo wszystko się ułoży! Bądź w tym roku taki, jakim lubisz się najbardziej: energiczny, otwarty i wesoły. Od osób, które mówią ci, że z różnych powodów tak nie wypada, trzymaj się z daleka. Trygon Jowisza sprzyja miłości, a koniunkcja Urana romantycznym podróżom. Mars zadba, abyś nie spędził wakacji sam! W stałych związkach nastanie wreszcie więcej zrozumienia i miłości. Planeta Wenus sprzyja samotnym Baranom w pierwszej połowie roku. Umawiaj się wtedy na randki, wychodź z domu i ryzykuj, a znajdziesz miłość.

Trudno Ci będzie oddzielić emocje od racjonalnego myślenia, ale spróbuj. Jeśli jesteś w stałym związku, uważaj na flirty i nie wplącz się w romans, bo zniszczy on to, co dotychczas zbudowałeś. Poszukaj wsparcia przyjaciół i osób, które myślą podobnie jak Ty. W drugiej połowie roku samotne Barany powinny dobrze przemyśleć swoją dotychczasową strategię działania. Może szukasz miłosnego szczęścia nie tam, gdzie ono na ciebie czeka? Poradź się przyjaciół, oni na pewno mają kogoś, kto Ci się wreszcie spodoba. Barany, które urodziły się między 1 i 12 kwietnia odczują najsilniej kwadraturę Saturna i powinny być zdyscyplinowane, określić w związkach i nie rezygnować z tego, na czym im bardzo zależy w uczuciach. Jeśli jednak coś się wypaliło i skończyło, czas zakończyć to, co trwa tylko siłą rozpędu. Barany, które urodziły się między 18 i 20 kwietnia, będą pod silnym wpływem Urana, który od stycznia do 6 marca zrobi koniunkcję z ich Słońcem. Bądźcie otwarci na zmiany wokół Was, ryzykujcie, a dużo zyskacie. Barany urodzone między 10 i 14 kwietnia będą pod wpływem kwadratury Plutona, powinny więc uzbroić się w cierpliwość, walczyć z przeciwnościami losu i miłosną konkurencją, nie odpuszczać i realizować nieustępliwie miłosne plany.

Korzystny czas na randki i miłość: 7.01-2.02, 1.11-25.11, 20.04-14.05, 28.07-20.08, 14.09-7.10.

Dieta

W 2019 roku dbaj o siebie, nie dopuść do zdrowotnych zaniedbań, bo to one mogą stanąć na przeszkodzie nawet najambitniejszym pomysłom. Ograniczający i surowy Saturn wciąż silnie działa na twój znak. Oszczędzaj siły, nie porywaj się na sportowe wyczyny ponad swoje możliwości. W tym roku nie pobijesz żadnych rekordów, a na pewno możesz nabawić się poważnych kontuzji. Pluton w kwadraturze do twojego znaku sprawi, że poczujesz się silniejszy niż zwykle. Będziesz mógł przenosić góry i podjąć każdy wysiłek. Możesz jednak nie zauważyć, że będzie się to odbywać kosztem twojego zdrowia. Zadbaj więc o życiową równowagę. Pamiętaj, że to w jaki sposób jemy, przekłada się na utrzymanie prawidłowej wagi. Przeważnie jesz szybko, nie przywiązujesz wagi do etykiety i estetyki stołu. Potrafisz jeść nawet na stojąco lub w biegu, bo chcesz się szybko najeść i biec do swoich zajęć. Nie masz cierpliwości do przygotowywania czasochłonnych posiłków i nieraz jesz to, co właśnie masz pod ręką lub nawet resztki z lodówki. Możesz długo obyć się bez jedzenia, co potem nadrabiasz ogromnymi porcjami i jedzeniem zbyt dużej liczby potraw naraz. Masz problem z przestrzeganiem pór posiłków, często jesz bardzo późno. Czas to zmienić! Twój organizm zostanie poddany w tym roku dużemu wysiłkowi i stresowi, co nie sprzyja zdrowemu trybowi życia. Mierz więc zamiary na siły.

Izabela Podlaska-Konkel

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.