Akces Benefit

Czytaj dalej

Akces Benefit

O szkole
Akces Benefit to szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu języków angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego Metodą Bezpośrednią. W naszej ofercie znajdują się również kursy języka angielskiego i języka francuskiego metodą tradycyjną. Jesteśmy licencjonowanym ośrodkiem egzaminacyjnym TELC.

Nasza misja
Naszą misją jest poszerzanie horyzontów o innych kulturach dzięki nauce języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego. Stawiamy sobie za cel wysoki poziom nauczania, jak również sprawną organizację, tak aby zapewnić naszym słuchaczom komfort bezstresowego, łatwego i skutecznego poznawania nowych języków.
Nasze metody znalazły uznanie u ponad 45 000 zadowolonych klientów.

Kadra
Nasz zgrany zespół lektorów składa się z osób, które językom i ich nauczaniu poświęcają większość swojego życia. Pracownicy szkoły Akces Benefit to ludzie z pasją, pragnący przekazać uczestnikom kursów nie tylko wiedzę, ale również satysfakcję płynącą ze znajomości języka.
Staramy się podchodzić indywidualnie do każdego słuchacza, aby przekazać wiedzę w przystępny sposób i zachęcać do dalszej nauki. Pozytywna atmosfera, która panuje na naszych zajęciach, to jeden z ważnych warunków gwarantujących szybkie postępy w zdobywaniu umiejętności i rozwijaniu swobody komunikacyjnej.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.